Още една решителна намеса на Господинов, този път след удар на Фадига от напосредствена близост!

72′

Червен картон за помощник - треньора на Арда Веселин Минев за разправия с хора от щаба на Левски.

72′
71′

Претенции на домакините за игра с ръка на Жереми Петрис в близост до наказателното поле на Левски, но Валентин Железов правилно прецени, че такава нямаше и не отсъди нарушение.

70′

Хосе Кордоба изрита Станислав Иванов и също получи жълт картон.

69′

Джелал Хюсеинов ще доиграе мача вместо Ради Цонев.

63′

Асен Чандъров замени Марин Петков.

63′

Патрик-Габриел Галчев влезе в игра вместо Рикардиньо.

62′

Преслав Боруков смени Тонислав Йорданов.

62′

Иван Тилев отстъпи мястото си на терена на Ел Мами Тетах.

57′

Най-доброто положение от началото на мача! Рикардиньо се озова очи в очи с вратаря на домакините Анатолий Господинов, но стражът спаси неговия изстрел от упор.

55′

Келиан Ван Дер Каап получи жълт картон.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

46′

Начало на второто полувреме.

45+2′

Край на първата част!

45′

Две минути добавено време на първото полувреме.

44′

Пламен Крачунов също получи жълт картон за непозволени действия срещу Жереми Петрис.

Снимка 640225

43′

Жълт картон и за старши треньора на Арда Александър Тунчев за оспорване на съдийско решение.

39′

Андриан Краев също бе официално предупреден от главния съдия Валентин Железов за нарушение срещу Тунгара.

27′

Жълт картон за Цунами за нарушение срещу устремилия се към наказателното поле на Левски Станислав Иванов.

Снимка 640211

17′

Асими Фадига стреля от дистанция, но ударът му мина високо над вратата на Арда.

7′

Принц Ебенезер бе изведен отляво на атаката на Арда, но ударът му бе слаб и неточен.

1′

ВИЖТЕ КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

77 Илия Юруков 50 Кристиан Димитров

Арда и Левски се изправят един срещу друг в отложена среща от 7-ия кръг на efbet Лига. Двубоят на "Арена Арда" започва в 19:30 часа и ще бъде ръководен от Валентин Железов.

Домакините от Кърджали определено ще се противопоставят на "сините", тъй като не допуснаха поражение срещу отборите на Лудогорец и ЦСКА. До момента съставът на Александър Тунчев е на шестото място с 24 точки, докато столичният гранд е пред тях с два пункта повече.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

Възпитаниците на Николай Костов пропуснаха да се възползват от грешките на своите преки конкуренти за челните места, когато загубиха от Берое с 1:2 в Стара Загора.

Очаква се под рамката на вратата да се завърне Пламен Андреев, който почиваше в последните две срещи, а заместникът му Николай Михайлов не впечатли с изявите си.

Нова орбита: Левски обяви партньорство с агенция за чистота