Турнир: efbet Лига Стадион: "Арена Арда", гр. Кърджали Зрители: 24
90+5′

КРАЙ НА МАЧА!

85′

ГООЛ ЗА АРДА! Отборът в сини цветове окончателно предреши мача. Вездесъщият Абубакар Тунгара взаимодейства с Христо Митев, халфът надбяга цялата отбрана на Хебър и с прецизно изпълнение направи Петър Дебърлиев безпомощен.

78′

Жълт картон за Ангел Бастунов.

76′

ГООЛ ЗА АРДА! Въпреки допуснатия гол, домакините запазиха спокойствие и отново излязоха напред в резултата. Великолепният в днешния сблъсък Абубакар Тунгара пое топката на фланга, залъга, че ще стреля, ала в последния момент намери Преслав Боруков, който вкара за 2:1.

72′

Радослав Цонев заменя Лъчезар Котев.

69′

ГООЛ ЗА ХЕБЪР! Гостите не се предадоха да търсят изравнително попадение, като усилията им най-накрая бяха възнаградени. Карлос Охене намери напдателя Георги Николов в наказателното поле, където таранът с елегантно докосване възстанови паритета.

62′

Иван Тилев е заменен от Иван Коконов. Тонислав Йорданов пък отстъпва мястото си на Преслав Боруков.

51′

Силно начало на втората част за възпитаниците на Александър Тунчев. Най-дейният в състава на Арда Абубакар Тунгара се измъкна от персоналния си пазач, навлезе в наказателното поле, отправяйки корав удар, спасен от Петър Дебърлиев.

46′

Жоао Сеско e заменен от Лазар Марин. Николас Пенев също отстъпва мястото си на Атанас Кабов, а Стилиян Тисовски излиза, за да се появи Карлос Охене.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+3′

КРАЙ НА ПОЛУВРЕМЕТО!

43′

Пропуск! Домакините за пореден път демонстрираха, че умеят да осъществяват бърз преход от фаза защита до фаза атака. Голмайсторът Тонислав Йорданов пусна извеждащ пас към Абубакар Тунгара, но ударът му от непосредствена близост бе париран от Петър Дебърлиев.

42′

Николай Николаев е заменен от Архан Исуф.

35′

Жълт картон за Георги Николов.

29′
Снимка 634995

Източник: startphoto.bg

18′

ГООЛ ЗА АРДА! Неубедителното разиграване в редиците на Хебър продължава. Халфът Стилиян Тисовски сбърка в центъра на терена, тъй като Абубакар Тунгара с лекота му отне топката и обезателно изведе Тонислав Йорданов на стрелкова позиция, а бившият играч на Берое с прехвърлящ удар реализира за 1:0.

12′

Шанс за Арда! Гостите от Пазарджик допуснаха груба грешка, която можеше да се окаже фатална за тях. Защитник на Хебър се подхлъзна, когато понечи да овладее топката, след което Иван Тилев я пое, устреми се напред, за да комбинира с Абубакар Тунгара, чийто изстрел профуча покрай вратата.

2′

Умар Сако си изкара жълт картон.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

1. Анатолий Господинов (в) 1. Петър Дебърлиев (в)