Турнир: efbet Лига Стадион: "Арена Арда", гр. Кърджали Зрители: 1368
90+3′

КРАЙ НА МАЧА!

Арда - Етър 3:0 в мач от efbet Лига

Исторически успех за Арда! Кърджалийци записаха пета поредна победа в първенството и доближиха лидерите

Кърджалийци прегазиха Етър с категоричното 3:0

75′

Четвърт час преди края Коконов прати топката във вратата на Етър за четвърти път, но попадението беше отменено заради засада на Тонислав Йорданов по-рано в атаката.

73′

Жълт картон за Моран Асфал.

67′

ГОООЛ! 3:0! Класиката на стадиона в Кърджали беше оформена в 67-ата минута, когато Преслав Боруков се възполва от подаване на Мартин Стойчев в наказателното поле и с десния крак матира Етър за трети път.

58′

ГОООЛ! 2:0!! СТАНИСЛАВ ИВАНОВ! Арда удвои аванса си в 58-ата минута на двубоя. Тогава Станислав Иванов пресече грешен пас на вратаря на "болярите", развинти Мариян Иванов в наказателното поле на гостите, стреля с левия крак, а топката се удари в страничната греда и влезе в мрежата.

47′

ШАНС ЗА ГОСТИТЕ! Две минути след почивката Етър пропиля страхотен шанс да изравни резултата. Мартин Тошев получи топката в наказателното поле и от границата на малкото наказателно поле не успя да улучи вратата. Минута по-късно Тошев стреля с глава от същото място, но отново кълбото премина встрани от целта.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА WINBET СЛЕД ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+1′

ПОЧИВКА!

44′

Закъснели фенове на Етър току що се присъединиха към своите събратя по клубна линия и така агитката на "болярите" набъбна до внушителните 10 човека.

40′

Пореден жълт картон за Арда. Получи го капитанът Лъчезар Котев. Кърджалийци играят доста агресивно.

33′

Деян Лозев е декориран в жълто.

29′

След половин час игра Арда стигна до добро положение. Иван Тилев получи топката на лявото крило, навлезе навътре и от границата на наказателното поле стреля с десния крак, но кълбото профуча на сантиметри от дясната греда.

25′

Жълт картон за Крум Стоянов.

22′

Скромна, но вярна агитка подкрепя Етър в този сблъсък. Двама фена на "болярите" са пропътували разстоянието от Велико Търново до Кърджали.

Снимка 636064
7′

ГОООЛ!! Боруков! Арда логично влезе доста активно в мача и това даде резултат само 7 минути след първия съдийски сигнал. Радослав Цонев центрира от корнер, а Преслав Боруков скочи над всички и с глава порази вратата на гостите за 1:0!

6′

Жълт картон за Мартин Стойчев.

2′

Спряганият за нов треньор на "болярите" - Станислав Петров, е на трибуните в Кърджали и наблюдава сблъсъка. Това е ясна индикация, че най-вероятно след днешния мач той ще поеме кормилото в Етър.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′