Отборът на Лестър не успя да победи Уест Хем у дома тази вечер, след като двата тима завършиха срещата при равен резултат 1:1.

"Чуковете" дори играха с човек по-малко през цялото второ полувреме, след като още в 38-ата минута, когато капитанът Марк Нобъл получи директен червен картон.

Ливърпул победи Кардиф с 4:1 в Премиър лийг

Ливърпул поведе еднолично в Премиър лийг след очакван успех над Кардиф

Садио Мане блести с две попадения

Ихеаначо успя да пробие защитата на гостите още в третата минута, но попадението му бе отменено заради засада. Така, след половин час игра без ново попадение, Андерсон центрира от свободен удар, а Рийс отклони към Балбуена, който засече топката с глава, а тя се удари в гредата, но отново се върна към него. При добавката, парагваецът не сгреши и отбеляза за 1:0.

Само осем минути по-късно, Уест Хем остана с човек по-малко, след като Марк Нобъл получи директен червен картон заради много грубо и опасно влизане в краката на Ндиди.

В 88-ата минута, "лисиците" отново достигнаха до попадение, но и то бе правилно отменено заради засада. Малко преди края на срещата обаче, домакините успяха да изравнят чрез Ндиди. Той изпрати топката към вратата с удар от около 25 метра, а тя леко се отклони в крака на Балбуена и влетя в мрежата за 1:1.

Йока и Рафа все по-близо до уволнение, Уотфорд отново громи у дома (ВИДЕО)

Брайтън си набави важни три точки срещу Уулвърхямптън

След това равенство, Лестър заема 12-ото място във Висшата лига с актив от 13 точки, докато Уест Хем е 13-ти с осем.