Реал (Мадрид) разгроми Хетафе с 4:1 в среща от 14- ия кръг на Примера Дивисион. Над всички бе голямата звезда на "белия балет" Кристиано Роналдо, който изигра най-силния си мач от началото на сезона.

Резултатът на "Бернабеу" откри Карим Бензема още в 4- ата минута. Отново френският нападател бе точен за 2:0 в 16- ата минута.

Гарет Бейл направи резултатът класически в 35- ата минута на срещата. 180 секунди по-късно Кристиано Роналдо отбеляза четвърти гол за "кралете". При този резултат завърши и първата част.

През второто полувреме тимът на Рафаел Бенитес намали оборотите и гостите от Хетафе върнаха едно попадение чрез Алексис, който бе точен с глава в 70- ата минута.

Така Реал събра актив от 30 точки и заема втора позиция. Лидерът Барселона има три повече от мадридчани.

4-0 Cristiano Ronaldo Stunning Goal | Real... by soccerhub365