45′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители: 2790
45′

4 минути продължение на първата част.

Снимка 685467

Източник: startphoto.bg

43′

ИСЕКА! В 43-ата минута Ето'о даде дълъд извеждащ пас към Исека. Нападателят се откъсна зад защитата на Септември, навлезе в наказателното поле и понечи да стреля, ала Мартин Христов се върна и със сетни усилия успя да попречи на Исека да нанесе решителен удар.

Снимка 685466

38′

ГООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! 0:1! ФУРИЕ! Седем минути преди почивката гостите шокираха своя домакин. Асен Чандъров напредна с топката в полето на ЦСКА и опита пас към Рупанов, но след рикошет в крака на Кордоба, кълбото се озова с Бертранд Фурие, а французинът стреля веднага и опъна мрежата зад Густаво Бусато.

32′

Жълт картон за Митко Митков.

Снимка 685458

23′

В средата на първото полувреме Септември можеше да открие резултата. Бертранд Фурие получи топката в наказателното поле, но Лиъм Купър се намеси решително и изчисти топката преди нападателят да стреля.

Лошото за ЦСКА е, че Купър получи някаква контузия при тази ситуация и беше заменен от Браян Кордоба.

Снимка 685461

16′

ИЛИАН ИЛИЕВ! Четвърт час след началото на двубоя ЦСКА създаде първото си по-опасно положение пред вратата на Септември. Матиас Фаетон проби по лявото крило и центрира великолепно в наказателното поле, където Илиан Илиев беше останал непокрит и нанесе удар с глава, но топката премина на сантиметри от дясната греда.

Снимка 685463

10′

Спокойни първи минути на националния стадион. ЦСКА опитва постепенни атаки, а играчите на Николай Митов са се подредили добре в отбрана и дебнат за своите шансове на контраатака.

Снимка 685455

1′

НАЧАЛО НА МАЧА! Теренът на националния стадион изглжеда в перфектно състояние, въпреки дъждът, който се излива цял ден над столицата. Преди първия съдийски сигнал Джони Велинов получи специална фланелка с №67 по случай рождения ден на легендарния вратар на "армейците".

8 Станислав Шопов 20 Фаустас Степонавичус

ЦСКА най-накрая се завръща на националния стадион "Васил Левски" с домакинство на Септември. Столичният сблъсък от 11-ия кръг на efbet Лига стартира в 17:30 часа и ще бъде ръководен от Стоян Арсов.

Двата тима са разделени от 3 точки в класирането, като "червените" заемат 11-о място, а тимът на Николай Митов е предпоследен. И ЦСКА, и Септември значително подобриха представянето си в последно време и това дава повод за оптимизъм и сред двата лагера.

Александър Томаш значително повдигна атмосферата в ЦСКА и записа две победи и едно равенство, което дойде преди седмица на "Тича".

В последния кръг Септември (София) загуби от Спартак (Варна), но преди това софиянци постигнаха две победи и едно равенство. Митов иска от футболистите си отново да покажат добро лице, за да си тръгнат с точка или три от националния стадион.

Със сигурност един от големите козове на гостите е юношата на Левски Борислав Рупанов, който ще има допълнителна мотивация срещу този съперник.

20-годишният нападател, намиращ се в страхотна форма, реализира 3 гола в последните 4 срещи на тима.

Румен Чандъров: До година-две ЦСКА ще е на нивото на Лудогорец, бъдещето е много добро

Тимът на Чандъров днес ще срещне именно "армейците"