Турнир: efbet Лига Стадион: "Витоша", с. Бистрица Зрители:
90+3′

КРАЙ НА МАЧА!

89′

ГООООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Домакините съумяха да намалят пасива си в края на мача с фамозен гол на Джонатан Перейра. Изчистена топка попадна в десният краен бранител, чието изпълнение връхлетя във вратата на Анатолий Господинов за 1:2.

86′

Баран Аксака заменя Тонислав Йорданов.

80′

Владение на топката: ФК ЦСКА 1948, 46%, Арда: 54%.

69′

Борислав Цонев отстъпва мястото си на Джелал Хюсеинов.

61′

Едуардо Хатамото е заменен от Октавио Мерло.

61′

57′

ГООООООЛ ЗА АРДА! С оглед по-активната игра в мача, съставът от Кърджали закономерно се добира до второ попадение. Отново Боби Цонев центрира от десния фланг, а Тонислав Йорданов умело се вклини между защитниците, за да засече топката с глава за 2:0.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+1′

ПОЛУВРЕМЕ!

35′

ГООООООООЛ ЗА АРДА! Въпреки че липсваха положения пред двете врати, гостите се възползваха от единствения си.  Борислав Цонев центрира чудесно от левия фланг в наказателното поле, където Феликс Ебоа Ебоа с пета реализира красиво попадение за 1:0.

22′
Снимка 687615

Източник: startphoto.bg

12′

Равностойни минути на стадиона в Бистрица.

2′

Станислав Иванов си изкара ранен жълт картон.

1′

91. Райън Бидунга 30. Иво Казаков

ФК ЦСКА 1948 приема Арда в мач от 8-ия кръг на efbet Лига. Срещата на стадиона в "Бистрица" е с начален час 18:00 и ще бъде ръководена от Радослав Гидженов.

Двата тима са съседи в класирането на шампионата до момента. Домакините заемат осма позиция с 14 точки, докато гостите са с една повече и на едно място по-нагоре.

В предишните си срещи от първенството и двата тима записаха равенства. ФК ЦСКА 1948 направиха 1:1 с Крумовград, а съставът от Кърджали постигна същия резултат при домакинството си на Берое.

Тунчев отрече да има напрежение в Арда: Няма ултиматуми