120+2′
Турнир: УЕФА Лига на конференциите Стадион: "ДГ Арена", гр. Подгорица (Черна гора) Зрители:
120+2′

Край на срещата в столицата на Черна Гора!

120′

Две минути добавено време.

119′

КАКЪВ ПРОПУСК НА СЕРДЮК!

Украинският нападател на ФК ЦСКА 1948 можеше да реше окончателно изхода от сблъсъка в Подгорица, след като бе изведен сам срещу Милан Миятович, но вратарят на Будучност с крак успя да избие шута на нападателя.

115′

Том Рапнуи замени Талис.

114′

Авторът на гола за домакините Владимир Перишич отправи опасен удар, но Петър Маринов успя да отрази новия шут.

107′

Промяна и в състава на Будучност. Оливер Шаркич смени Милош Бърнович.

105′

Второто продължение на срещата е вече в ход.

105′

Неделко Пишчевич е сменен от Октавио.

105+1′

Първото продължение на мача в Подгорица завърши.

105′

Минута добавено време на първото продължение.

105′

ПРОПУСК НА ДОМАКИНИТЕ!

Бойович преодоля Фуртадо отдясно, навлезе в наказателното поле и подаде към Джуканович, който пробва техничен удар с пета, но изпълнението му премина покрай вратата.

104′

Малко след като изравни резултата в срещата, Евгений Сердюк изрита играч на съперника и получи жълт картон.

102′

ГООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ! ЕВГЕНИЙ СЕРДЮК!

"Червените" стигнаха да изключително важен гол в края на първото продължение. Влезлият след почивката в игра Касиано Бузон отне топката от играч на съперника и изведе отлично друга резерва Евгений Сердюк. Украинецът напредна и с прецизен удар в далечния ъгъл направи резултата 1:1.

100′

Радослав Кирилов намери Талис отдясно, бразилецът видя непокрития Пишчевич на стрелкова позиция, но халфът нанесе слаб удар и изпрати топката право в ръцете на Милан Миятович.

90′

Първото продължение на двубоя между Будучност и ФК ЦСКА 1948 започна.

90+4′

Край на редовното време на срещата в Подгорица. Продължения ще трябва да определят кой ще продължи в следващата фаза.

90+2′

Секунди след спасяването на Маринов, "червените" също бяха близо до отбелязване на гол. Реян Даскалов бе оставен непокрит и стреля от дистанция, топката се отклони в главата на Владан Анджич и премина на сантиметри встрани от вратата.

90+1′

СУПЕР СПАСЯВАНЕ НА ПЕТЪР МАРИНОВ!

Домакините бяха много близо до това да решат изхода от двубоя с ФК ЦСКА 1948 още преди да се е стигнало до продълженията. Стефан Джоканович елиминира Теодор Иванов, нахлу в в наказателното поле и потърси далечния ъгъл, но вратарят на ЦСКА 1948 направи въжно спасяване и изби в ъглов удар.

90′

Марио Илиевски е заменен от Евгений Сердюк.

88′

Лука Миркович се появи в игра, а Андрия Булативич напусна терена.

86′

След центриране от корнер, влезлият през втората част в игра в състава на гостите от София, Касиано Бузон опита техничен удар с пета, но Миятович спаси.

82′

Стефан Джуканович смени Игор Иванович.

76′

Жълт картон за резервата Иван Бойович.

73′

Валентин Илиев направи две промени в състава на ФК ЦСКА 1948. Касиано Бузон и Емил Ценов влязоха в игра на местата на Бирсент Карагаерен и Райън Бидунга.

73′
72′

Стив Фуртадо проби отляво и опита удар, който обаче бе неточен.

71′

Гривич от състава на домакините получи жълт картон.

65′

ГОЛ ЗА БУДУЧНОСТ! ВЛАДИМИР ПЕРИШИЧ!

Домакините стигнаха до попадение в средата на второто полувреме. Милан Вукотич отправи удар от дистанция, Петър Маринов не видя добре топката, и въпреки това успя да се намеси, но не убедителено. Това даде възможност на резервата Владимир Перишич, който с удар с глава отблизо изпрати топката в мрежата. Така общият резултат от двата мача в момента е равен.

60′

Иван Бойович смени Андрия Булатович.

58′

Райън Бидунга допусна грешка, която можеше да стръва скъпо на българския отбор. Той тръгна да се надиграва с Игор Иванович и загуби топката, играчът на домакините  опита да комбинира с Иван Булатович, но Теодор Иванов направи великолепен шпагат и успя да отнеме топката.

57′

Принудителна смяна в състава на ФК ЦСКА 1948. Симеон Василев получи и контузия и се наложи да напусне терена, а вместо него в игра се появи Пиер Нгинда. Чест прави на привържениците на домакините, които изпратиха младия защитник на "червените" с аплодисменти.

52′

Жъл картон за Талис.

50′

Гостите от София имаха добър шанс да излязат анапред в резулатат малко след почивката.  Бирсент Карагарен напредна отдясно и подаде към Талис, който опита удар от на границата на наказателното поле, но не успя да намери целта.

45′

Второто полувреме на срещата в Подгорица започна.

45′

Двойна смяна в състава на Будучност на почивката. Аджич замени Грахович, а Гърбич е сменен от Перишич.

45′
45+1′

Край на първата част.

45′

Една минута добавено време.

45′

ОТЛИЧНО СПАСЯВАНЕ НА МИЯТОВИЧ!

В самия край на първото полувреме "червените" бяха много близо до това да поведат в резултата. Талис получи топката на около 25 метра от вратата на Будучност и без забавяне отправи удар към долния десен ъгъл, но бившият вратар на Левски Милан Миятович показа своята класа и успя да избие в корнер.

41′

Реян Даскалов влезе безкомпромисно в краката на играч на домикините и получи жълт картон.

31′

Жълт картон за Милош Бърнович.

30′

ГРЕДА!

Милан Вукотич още веднъж бе много близо до това да открие резултата в полза на домакините. Той отправи удар от около 20 метра, Петър Маринов,  успя да я избие, а след това топката срещна напречната греда.

28′

Игор Иванович е първият играч от 22-мата на терена, който получи официално предупреждение.

27′

ВЕЛИКОЛЕПНО СПАСЯВАНЕ НА МАРИНОВ!

Будучност бе много близо до това да поведе в резултата, Милан Вукотич стреля от дистанция в горния ляв ъгъл, но Петър Маринов демонстрира великолепен рефлекс и успя да избие в ъглов удар.

22′

Възпитаниците на Валентин Илиев организираха добра атака. Капитанът Радослав Кирилов центрира отляво, Бирсент Карагерен се измъкна от защитата на домакините и с едно докосване опита да върне топката към свой съотборник на границата на наказателното поле, но нямаше кой да се възплозва от неговата асистенция.

16′

Удар на Огнен Гашевич от дистанция, топката премина над напречната греда.

8′

Първа опасност пред една пред вратата на ФК ЦСКА 1948 в срещата. Отбраната на "червените" не се намеси по най-добрия начин и топката Кълбото се озова в Андрия Булатович, който нанесе удар, но Райън Бидунга успя да блокира неговия шут.

1′