Черно море победи Хебър с 1:0 в мач от осмия кръг на efbet Лига. Двубоят се проведе на стадион "Тича" във Варна, а единственото попадение бе дело на Дуду. Този мач пък бе дебют за новия треньор на Хебър - Бруно Акрапович.

Черно море - Хебър 1:0 (Развой на срещата по минути)

Срещата е от 16:45

Чак в 27-ата минута дойде и първото по-сериозно положение в мача. А със страхотно спасяване се отчете стража на Хебър Марсио. Дуду пусна остро подаване към Уеслен, който пък бе непокрит и имаше възможност да отправи изстрел от близка дистанция, но Марсио Да Роса успя да улови топката съвсем близо до голлинията.

В 41-ата минута Хебър пропиля отличен шанс за гол. Даниел Димов обърка подаване и позволи на Макни да изведе Шейх Диаманка, който отправи силен удар, но топката премина покрай вратата.

Снимка 687421

Източник: startphoto.bg

В 50-ата минута Мазир Сула изведе Дуду, който пробва своя късмет, но Марсио съумя да предпази вратата си.

В 52-ата минута Дуду проби отдясно, навлезе навътре и намери Васил Панайотов, който обаче не успя да пласира добро изпълнение.

В 71-ата минута защитата на Хебър сякаш се разпадна при хвърлен тъч, а Кешеру се възползва от това и опита акробатично изпълнение, но топката мина над вратата.

Снимка 687422

В 75-ата минута Черно море вкара единственото попадение в срещата, а реализатор беше Дуду. Едгар Пашеко изведе Кешеру, който стреля, но Марсио успя да избие. Кълбото обаче попадна в Дуду, който се разписа на празна врата за 1:0.