Централният защитник на България Николай Бодуров още веднъж коментира контролата срещу Казахстан завършила с победа на "лъвовете" с 2:1. Бранителят вкара победното попадение в последната минута от добавеното време.

"Проверката бе полезна за обиграване. Всяка контрола е полезна. Резултатът е важен. Играеш за България и трябва да побеждаваш.

Имахме някакви ситуации. Второто полувреме го отдавам на умората. Тогава свалихме нивото. През първото полувреме играхме добре.

Говорих с момчетата, че играем по-трудно с отбори от нашата черга или по-слаби от нас. Със силните играем силно.

Всички знаят, че съм голмайстор. Шия ги чат-пат. За националния отбор е по-сладко да вкараш, отколкото за клубния", заяви Бодуров.

Петър Хубчев: Има юношески национали, които следим внимателно

Хубчев: Има юношески национали, чийто изяви следим внимателно

"Ако имаме още контроли преди Лигата на нациите, ще се радвам"