Националният отбор на България по мини футбол отстъпи на домакина Словакия във финалния двубой от турнира Лига на нациите, който се проведе в Галанта.

Срещата бе изключително равностойна и напрегната до последния момент. Редовното време завърши 1:1 и последваха дузпи, в които словаците надделяха след 3:1.

Адам Бомбич откри резултата в 8-мата минута, а секунди преди края на срещата Добрин Петров, в 49-ата минута, изравни.

При ударите от бялата точка пропуск за "лъвовете" направи Неделиан Костадинов и така нашите момчета се окичиха със сребърните медали.

Националите ни по мини футбол се събират днес преди първите си официални мачове за годината