Юношеският отбор на България до 15 години победи Косово с 2:1 в контролна среща, която се игра на базата на БФС в Бояна. Това е втора победа за българите срещу този съперник в последните три дни, като проверките са част от подготовката за предстоящите квалификации.

Гостите от Косово поведоха в резултата с попадение още в 13-а секунда на мача, когато Елван Соколи се разписа с далечен удар.

Радослав Караманов от Ботев (Пловдив) изравни в началото на втората част с удар по диагонала, а в самия край на срещата резервата Кристиян Михайлов направи пълен обрат с удар от дистанция.

Стартов състав на България: Иван Кехайов, Димитър Челебиев, Максимилиан Лазаров, Сашо Грънчаров, Никола Генчев, Васил Василев, Валентино Върбанов, Радослав Караманов, Радостин Стоилов, Стоян Лазаров, Симеон Турлаков.

Кондиционният треньор на националите: Нима нямаме бързи футболисти?