Ивелин Попов коментира загубата с 0:1 от Норвегия в Лигата на нациите. Капитанът на националния отбор на България призова всички да не спират да подкрепят представителния ни тим.

"Не мисля, че е страшно, но през първото полувреме подходихме с много голям респект към тях и допуснахме гол. През второто полувреме задържахме повече топката и можеше да изравним.

Тази тактика може да се окаже както дефанзивна, така и офанзивна. Има и такива мачове.

Апелирам всички да уважават и подкрепят този отбор. Изградихме добър колектив и съставът има бъдеще. През второто полувреме изчезна всякаква скованост и респект.

Имам пълна вярва във всеки. Колективът се показва при загубите. Надявам се да има феърплей от всички отбори в следващите мачове, а ние ще направим всичко по силите си да спечелим групата", коментира Попов.

Норвегия победи България с 1:0, вече е лидер в групата

Норвегия приземи България! "Лъвовете" на Петър Хубчев сдадоха лидерската позиция след загуба в Осло!