Капитанът на националния отбор по футбол Ивелин Попов даде мнението си за победата с 2:1 над Казахстан в контролна среща.

"През първото полувреме надиграхме съперника, но през второто малко отстъпихме.  Радващо е, че накрая успяхме да спечелим. Всеки мач си е индивидуален. Срещу Босна в началото пропуснахме четири положения в първите 20 минути.

Днес нямахме чиста възможност, но и това се случва. Имаше отпускане през второто полувреме. Не ни се иска да е така. И в мача с Босна играхме силно през първата част и след това излязохме леко по-лежерно през втората и веднага се създадоха ситуации пред нашата врата. Трябва да изчистим това.

Ние сме един среден европейски отбор, който може да победи всеки, но може и да допусне издънки, когато най-малко очакваме.

Най-важното е всеки да намери отбор, в който да играе редовно. Когато играеш редовно е нормално да се чувстваш по-добре, по-спокоен, по-щастлив. Лагерът мина перфектно.

След мача с Босна имаше умора, но това е нормално. Предстоеше ни тежко пътуване, но нямаше недоволни. В игра влязоха играчи, които ни замениха по най-добрия начин. Нещата са добре", заяви Попето.