Гостите отново овладяха инициативата и са пълни господари на терена.

Снимка 316625

61′

Жълт картон за Краев.

55′

Българите са с една идея по-настъпателни и в началото на второто полувреме владеят инициативата, макар че това не води до кой знае какви проблеми за гостите.

51′

Жълт картон за Занев.

48′

Краев заменя Гълъбинов.

46′

Грешка на Матюиди при изпълнението на центъра позволява на Неделев да намери Делев, който стреля по диагонал извън наказателното поле, но крайно неточно.

Снимка 316621

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

45′

Пропуск на Мбапе! Звездата на ПСЖ навлезе отляво в наказателното поле, но силният му удар не поразява целта.

40′

Опасно центриране на Гризман, Илиев се разминава с топката, но за радост на българите няма кой да играе с кълбото от състава на гостите.

37′

Българите пропуснаха златен шанс за изравняване! Неделев стреля от дистанция, Лорис изби неуверено, топката стигна до Гълъбинов, който на метри от вратата стреля, но вратарят на гостите спаси!

Снимка 316620

34′

Канте е заменен заради контузия, влиза Рабио.

29′

Лаказет е намерен фронтално срещу вратата, но защитник на "трикольорите" чисти в последния момент, спестявайки втори гол във вратата на Пламен Илиев.

26′

Гризман пропуска да удвои резултата! Нападателят е намерен в наказателното поле след диагонален пас, но ударът на острието по диагонал профучава до гредата на Пламен Илиев!

23′

Тоталната доминация на "петлите" се потвърждава и във владението на топката, което е 63 срещу 37 % в полза на французите.

15′

Натискът на "петлите" е осезаем, а гостите не позволяват на родните национали дори да задържат топката.

Снимка 316613

11′

Дин е изведен отляво в наказателното поле, но пасът му е пресечен от Бодуров.

9′

Жълт картон за Славчев.

8′

След попадението гостите тотално овладяха инициативата и по всичко личи, че ще търсят бързо второ попадение, с което до голяма степен ще подпечатат победата си.

3′

ГОООЛЛЛ ЗА ФРАНЦИЯ! Матюиди открива резултата още в 3-ата минута, след като бе намерен в наказателното поле, и макар от малък ъгъл, успя да опъне мрежата - 1:0 за гостите!

1′