Серията от 10 мача без победа сериозно изнерви преданите фенове на Левски. Много от тях изразиха публично разочарованието си към представянето на "сините".
В страницата на Левски във Фейсбук доста от привържениците отправиха призив "оставка" към Мъри, който доскоро се ползваше с голямо доверие сред тях.
Оправданията за терена все повече изнервят феновете, които искат да виждат желание и раздаване от играчите със "сини" фланелки, които отскоро носят и подписа на Гунди на гърдите си.
Rafata
на 20.02.2023 в 08:02:40 #43Чшшшшш, рррррррр, алооооо..... Рогатите! Нема да барате Правилния! Скоро ви изтрелват в Космоса! Търпение
iliyan-dzhunev
на 20.02.2023 в 05:19:22 #42Този палячо,с тези рекорди,нищо чудно и треньор на века да стане.
athletic_slava_1923
на 20.02.2023 в 04:03:32 #41Те не се възползват от името, те го петнят, а се възползват от долната си нагаждаческа същност и са готови да лижат на всеки само да не са САМИ: Цар Борис, Сталин, Брежнев, Цола, Солаков, ВИС-2, Костов, Чорни, Станишев (2008 някой ако се чуди), Винету, Шиши, Божков. Бяха готови и на Диксъна да го налапат
steiner
на 20.02.2023 в 00:50:33 #40Сега Мърльо няма правилен ход за мача с шалварите.Ако бие,току виж чорбата стане чампион.Ако педне,даже и дебили,като академика и владко притчъра ще му поискат оставката.
ugliesttroll
на 19.02.2023 в 22:38:38 #39https://ibb.co/bNWG9LZ
german
на 19.02.2023 в 21:35:52 #38" Витоша-Динамо" е едно добро име за футболен клуб
joky-gol
на 19.02.2023 в 21:14:52 #37armeec51 на 19.02.2023 в 23:03:46 #50 Много пъти съм писал на тая Тема и днес ще добавя отново към коментар 47 по долу следното . Грехота е да се ползват Свети Имена от Славната ни История , на хора от Политическият живот, на които дължим днешното си Съществуване . Вярно е , че сме Велик Народ, дал много на Европа и Света, но нека се огледаме, има ли Футболни клубове с имена Линкълн, Чърчил, Ленин , Дупчек , Йоан Павел Втори, Наполеон, Хитлер, Чаушеско и за когото още се сетите ! Време е тази ПОШЛОСТ да отмре , завинаги !!! ••••••••••••••••••••••••••••••=••••• Така е, в държава от първия свят никой няма да позволи подобна гавра на каквато ставаме свидетели в България. Време е да поправим тази грешка. По-добре късно от колкото никога!
joky-gol
на 19.02.2023 в 20:12:56 #36Педерло, дори с фенерче да ме търсиш в тези друпи няма да откриеш и косъм от мен. Но ти си виден активист във всички тези групи. Какво ми мисле Апостола за това че неговото име е свързано с турски пари на ДПС и Пеевски? Не те ли е срам от(ако со Българин)?
joky-gol
на 19.02.2023 в 19:49:45 #35Мъри е точния човек за ФК талибан 1914. Сигурен съм че може да направи и 20 мача без победа. Ако Левски беше жив сега и можеше да види как разни педерасти, путьовции, мухльовции, наркочани, джендъри, цигани, комунисти/нацисти се гаврят с името му и смучат дървана цица защото ползват името му, ще се да ги запали всички живи. Време е да се организира референдум и никой да няма права да ползва името на Левски и Ботев за частни интереси.
admirala
на 19.02.2023 в 19:42:08 #34..от кене@фа…
admirala
на 19.02.2023 в 19:41:25 #33..водното лай@но отново изплува от *** на старчески дом…
reddd
на 19.02.2023 в 19:07:02 #32Мърльо откакто стана ясно, че няма да потекат милиони към подхуене, със сигурност мичтаи да се махне от пасбището. Ама как да стане, без да е предател? Ето решение - говедата сами му искат оставката. Само трябват слаби игри. Слабото представяне се прощава, особено предвид ситуацията - ама ако се измъкне сам като пръдня в гащи ще е прекалено долно на фона на високопарните приказки и флирта с публиката до този момент.
gundio_drive
на 19.02.2023 в 18:50:09 #31Не пипайте Мъри , а Насо както каза .... да се изстрелват към А-окръжна орбита
УмеренЦСКА
на 19.02.2023 в 18:47:52 #30...В последно време стана доста трудна работа да се съгласува "историята" и "идеологията" с реалностите на нашето време...
TRL
на 19.02.2023 в 18:20:16 #29Треньор номер 1 за 2022 ! Треньорът донесъл им първи трофей след2009-та ! Бащата на правилният футбол ! Как така не го искат ????
AK 47
на 19.02.2023 в 18:07:45 #28krali marko на 19.02.2023 в 19:52:07#31 ,просто терените са криви за правилен футбол, -- Абсолютно логичен и правилен извод
Сиреч: не може да има
правилен футбол на
криви /неправилни/ терени
cska_bg_army
на 19.02.2023 в 18:00:11 #27Неееееееееееее!!!! Говеда, не барайте свирача! Не спирай свирача, маестро!!!! Днес просто беше ненормално топло за февруари! Няма различа от арктическите, нечовешки 6 градуса в Търново
ivan-gerov
на 19.02.2023 в 17:53:12 #26АЗ СИ ПОЖЕЛАВАМ МЪРИ ДА Е ТРЕНЬОР НА ГОВЕДАТА ОЩЕ 10 ГОДИНИ
bggbobikempes
на 19.02.2023 в 17:52:39 #25Не може да бъде
Утре ромиславчо и мигача ще говорят друго
krali marko
на 19.02.2023 в 17:52:07 #24Не пипайте Мъри,радващ окото футбол,просто терените са криви за правилен футбол,като тактика е супер,ако трябва подписка ще съберем колегите армейци в подкрепа на Мъри!