Медиите в Турция засилиха халфа на Гьозтепе Ралдни Гомеш към ЦСКА.
Според информацията, 27-годишният бразилец ще премине под наем при "червените", след като сделката е одобрена лично от старши треньора на Гьозтепе Станимир Стоилов.
Халфът изкара под наем половината от миналия сезон, след като беше преотстъпен на втородивизионния португалски Алверка.
Там той изигра 14 мача, в които вкара един гол.
Очаква се, ако се стигне до договор между ЦСКА и Гьозтепе, в него да има фиксирана клауза за откупуване, пише "Мач Телеграф".
goso-conev
на 24.06.2026 в 16:49:16 #9Вагнер Ако броиш и тези който пратихте под наем защото не стават - да тогава си прав..
Вагнер Лов
на 24.06.2026 в 10:42:37 #8Интересно ми е Янев дали ще даде шанс на Додай или Фаетон?
Вагнер Лов
на 24.06.2026 в 10:42:00 #7В момента имаме почти окомплектован отбор, като изключим позицията десен бек. Каква е нуждата да се взимат играчи с откупни клаузи, при това ниски?
TheAccuser
на 24.06.2026 в 10:18:05 #6Трябва ни разиграващ халф със скрит пас да разсича защитата и да я дава в коридор на Цварц ( за мен си Шварц) и Годой, или Питас да се преквалифицира зад нападателите и да ги извежда заедно с Ето и Жордао а пред защитата Соле… Ако Мъри го е препоръчал е Ок, но не знам от втора португалска как се става шампион. Ако Италианеца от Интер/Кипър дойде ще е супер, но той може да си тръгне веднага след евро турнирите защото откупната му клауза е $200к!
bernal
на 24.06.2026 в 08:38:21 #5goso-conev , казвам ти пич спри да пишеш глупости излагаш се , поне като се опитващ да правиш някакъв "футболен анализ " си направи труда да провериш кой футболист е в клуба още и кой не е , защото се излагаш много.
shtekaselobistrica
на 24.06.2026 в 08:36:56 #4Абе Солето не го ли препоръча именно Мърльо?! Дойде с неговата благословия май!
И кво стана? Дано не е вярно, не ни трябват играчи препоръчаби от Мърльо

14_k4v_88
на 24.06.2026 в 08:34:41 #3Госо ТъпотУ
goso-conev
на 24.06.2026 в 08:24:09 #2Направо "логичен" трансфер за Тиренцето.. При наличие на толкова халфове във клуба - айде да вземем още един.. Имате си Жордао, Ето, Ебонг, Панаютов, Соле, Илиев и хоп вйде седмия да вземем (Скарсем още ли е при вас ?)
machkai-kobra-2
на 24.06.2026 в 08:10:08 #1Аааайде нема нужда Да си го държът. Тоя кривак ако ставаше мърито щеше да го държи. Тоз бастун мъди няма да ни даде нещо качествено баш на нас Да си държът некадърния футболист