Манчестър Сити договори първия си космически трансфер след ерата "Гуардиола". Сделката ще счупи и рекорда за платена сума за британски играч. "Гражданите" взимат звездата на Нотингам Форест - Елиът Андерсън, който в момента е с основна роля в английския национален отбор на Мондиала.
Андерсън ще пристигне срещу 151 милиона евро!
23-годишният играч ще мине медицински прегледи днес в Ню Йорк, след което ще подпише договора си със Сити. Той бе титуляр в първите два мача на "трите лъва" в турнира.
Преди три години Нотингам взе полузащитника от Нюкасъл за 40 милиона евро. Така ще генерира огромна печалба, но и за този период Андерсън се превърна в една от най-важните фигури в средата на терена за английската Висша лига.
pripoland
на 26.06.2026 в 13:06:40 #2Нали щяха да ги наказват уж
doko-dokov
на 26.06.2026 в 09:34:16 #1