ЦСКА е дал близо 15 милиона евро за заплати през 2025 година! Това показва годишният финансов отчет на "армейците". Месечните възнаграждения в Борисовата градина възлизат на 14 957 000 евро за миналата календарна година, което е скок с 37% спрямо 10 903 800 евро през 2024-та и цели 78% от 8 407 200 евро през 2023 г. Увеличението само за две години е почти двойно!
Босът на ЦСКА Валтер Папазки влезе в клуба именно в началото на 2023-та. Той стана съдружник на Гриша Ганчев на 22 февруари, а малко повече от година по-късно, на 30 април 2024 г., се превърна в мажоритарен собственик на "червените".
ЦСКА настига по заплати непоклатимия лидер в това отношение в последните години Лудогорец. Все пак разградчани водят в класацията и за 2025 г., като са увеличили перото за месечни възнаграждения от 15 056 000 на 16 800 000 евро.
Шампионът Левски е далеч назад с 6 683 850 евро.
doko-dokov
на 26.06.2026 в 15:22:55 #13Ееееех, хората живот си живеят, а ние само ядем и пиЙм.

grizzlybear1948
на 26.06.2026 в 14:00:03 #12Със сигурност има правило за финансов феърплей ------------------ За братчедите правила и закони няма. Няма ли някой прокурор, ей така една проверка да направи, нали до скоро имаха задължения....
После, ми разправяйте че България се оправяла. Май всичко беше, докато се инвестират едни пари от българите на запад, и сега пак дръпнаха ръчната.
После онези опусумите, правят някакви паради да връщат строителите в България. Пародия 
grizzlybear1948
на 26.06.2026 в 13:55:32 #11pripoland, Като си по нячетен, разясни ни как се случват нещата? Иначе си оставаш един надут във въздуха балон, който чака да се пукне....
pripoland
на 26.06.2026 в 13:08:09 #10Припоците прости пак станали счетоводители

ChernotoVlechugo
на 26.06.2026 в 12:56:52 #9Със сигурност има правило за финансов феърплей всички заплати, плащания и бонуси към играчите да минават през отбора. Но в крайните квартали по стар обичай раздават пари на ръка и укриват данъци и осигуровки https://www.prosport.bg/news/12062/Лъсна-истината-за-Томов-ЦСКА-и-оня-лиценз
grizzlybear1948
на 26.06.2026 в 12:08:47 #8То като стана вънрос. Явно Палмите плащат тия заплати, ама в такъв случай, тия играчи с договори, към отбора или към Плмите. Понеже не съм специалист, да питаме тука. Има ли възможност един футболист с договор към ФК да получава заплата от трето лице/фирма? Не трябва ли тя пак да минава през ФК, дори и да е дарение или спонсорство?
don-julio
на 26.06.2026 в 12:00:11 #7Малко са, трябва повече. Как майстор да постигне нещо в тази немотия
grizzlybear1948
на 26.06.2026 в 11:27:42 #6Шампионът Левски е далеч назад с 6 683 850 евро. ---------------------- Тия се скъсаха да укриват данъци. Сигурно Дунав имат по голямо перо заплати. Данъчна проверка им трябва.....
ChernotoVlechugo
на 26.06.2026 в 10:40:58 #5Клошарите от крайните квартали по навик плащат под масата с пари на Пеевски
blqblq
на 26.06.2026 в 09:34:49 #4Кучев правилно дума Госо тъпуту
doko-dokov
на 26.06.2026 в 09:26:36 #3Пари като вестници, само дето няма кой да ги чете - неграмотни, тъмнозелени незнаещи български - файда йок.
machkai-kobra-2
на 26.06.2026 в 09:16:52 #2Ем така е В краварника футболистите виждат СВЕТЛИНАТА. Затова играят за без пари.
goso-conev
на 26.06.2026 в 08:43:26 #1Луда работа да дадеш 15 милиона евра и да получиш същото както за 8.. Но да си далеч на светлинни години от тези който дадоха 6.5 милиона..