Спортният директор на Левски Георги Иванов-Гонзо коментира победата над Ботев с 1:0.

„В четвъртък играхме 120 минути на тежък терен. Днес отборът игра добре и държа добра динамика. Заслужено победихме. Ние трябва да излизаме с мисълта за победа. В мача с Поморие, ако си бяхме вкарали положенията, нямаше да стигнем до дузпи. Ако двама-трима не играят на нужното ниво, имаме проблем. На прав път сме."

„Първото нещо, което един отбор трябва да изгради, е защитата. Целият отбор играе добре в защита. С Де Ноойер и Костадинов имаме добра халфова линия. Всеки един футболист от Левски го защитавам. Няма напрежение с Наско Курдов. Когато не си играл 8 месеца, е нормално да не си на най-добро ниво. В Левски трябва да имаш воля и характер и да се справиш сам с критиките. Има критики към мен, откакто съм се върнал в Левски. Правя това, което мисля, че е добро за Левски. Нямах никакво съмнение, че трябва да върнем Гаджев. Левски е много над Лудогорец и Литекс. Вижда се и в скандалите, които имат. Трябва ни време, не ме интересуват другите отбори", завърши Георги Иванов.