Наставникът на Интер Жозе Моуриньо беше видимо недоволен от съдийството след мача със Сампдория от Серия "А", завършил 0:0. Португалецът разкритикува съдията Талиавенто и го обвини, че е показал два пресилени червени картона на негови футболисти.

Още в 31-ата минута Валтер Самуел получи директен червен картон за нарушение срещу Поци. Само седем минути по-късно Талиавенто показа втори жълт картон на Иван Кордоба за фаул отново срещу Поци . Така "нерадзурите" останаха с 9 души още през първото полувреме. Сампдория обаче не можа да пречупи Интер, а отборът на Моуриньо запази лидерската си позиция в класирането.
Въпреки това, "специалният" типично в негов стил заяви, че никой и нищо не може да попречи на "нерадзурите" да спечелят титлата този сезон.
Интер може да бъде победен, само когато остане с шест човека на терена", отсече Моуриньо и отказа повече да говори с медиите.