90+6′
Турнир: Купа на България Стадион: "Георги Бенковски", гр. Пазарджик Зрители: 450
90+6′

КРАЙ НА МАЧА!

90+2′

ГООЛ ЗА ХЕБЪР! Невероятна драма на стадиона в Пазарджик! "Гробарите" натиснаха опонента си от Благоевград и закономерно се добра до второ попадение. При центриране топката попадна в Шейх Сенгор, който със силен изстрел подпечата победата на Хебър.

90′

Шест минути добавено време.

80′

ГООЛ ЗА ХЕБЪР! Не! Голът е отменен заради засада!

78′

Йохан Н'зи излиза, за да се появи Стилиян Тисовски.

75′

Жълт картон за Андрей Йорданов.

70′

Красиан Колев влиза на мястото на Николас Пенев, а Марк-Емилио Папазов е заменен от Шейх Сенгор

68′

Лазар Боянов заменя Христо Попадийн.

59′

ГООЛ ЗА ПИРИН! Гостите заслужено възстановяват паритета. Левият краен бранител Андрей Йорданов напредна отляво, за да комбинира с Иван Тасев, чието изпълнение попадна във вратата на Петър Дебърлиев за 1:1.

57′

Ангел Бастунов получава жълт картон.

52′

Жълт картон за Христо Попадийн.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+6′

КРАЙ НА ПОЛУВРЕМЕТО!

45′

ГООЛ ЗА ХЕБЪР! Георги Вълчев е точен!

44′

Жълт картон за Иван Тасев.

44′

Дузпа за Хебър! Венцислав Бенгюзов постъпи неразумно, фаулирайки съперников играч. Първоначално реферът Красиан Колев остана безмълвен и не отсъди наказателен удар. Колегите му от ВАР обаче го посъветваха лично да прегледа съприкосновението. Реферът обстойно провери ситуацията и промени решението си.

40′

Данило Полонский си изкара жълт картон.

34′

Какъв пропуск! Благоевградчани стабилизираха играта си, като два пъти можеха да открият резултата. Нападателят Юго Комано бе намерен от свой съотборник в противниковото наказателно поле, след което отправи удар от непосредствена близост, ала Петър Дебърлиев отново блесна с добро спасяване.

28′

Възможност и за Пирин! "Орлетата" организираха първата си опасна атака в мача, когато набралият скорост Венцислав Бенгюзов стреля директно от движение, принуждавайки стража Петър Дебърлиев да реагира с качествена намеса.

19′

Натискът на "гробарите" към момента не се увенчава с успех.

Снимка 655405

Източник: startphoto.bg

7′

Шанс за Хебър! Домакините пропуснаха отлична възможност да поведат в резултата. Централният защитник Стефан Цонков се озова непокрит на стрелкова позиция, но ударът му прелетя високо над вратата.

1′

84. Стилиян Тисовски 9. Станислав Костов

Хебър (Пазарджик) приема Пирин в четвъртфинален сблъсък от турнира за Купата на България. Срещата на стадион "Георги Бенковски" стартира в 14:30 часа.

Въпреки че основната цел и на двата отбора тази пролет е да запазят мястото си в efbet Лига, залогът днес е наистина сериозен - участие на полуфинал в турнира. Пазарджиклии за осигуриха достигане на четвъртфиналите след голяма победа над Левски с 2:1, докато надви Ботев Враца със същия резултат, но след продължения.

Хебър представи ново попълнение

Ето кой е той

Домакините се готвят за исторически мач, тъй като гонят първи първи полуфинал в турнира. До този момент те са стигали три пъти до ¼-финалите, но никога не са преминавали към предпоследното стъпало в надпреварата. Въпреки финансовите си проблеми, Хебър удари Локомотив Пловдив с 2:1 след обрат и като гост в последния си мач в родния шампионат и влиза в добро настроение за важния четвъртфинал с "орлетата".

Треньорът на Пирин (Благоевград): Шансовете срещу Хебър са 50:50

Няма фаворит в срещата, смята Олександър Бабич

Благоевградчани, които също не са в особено цветущо финансово положение, спечелиха пък визитата си на Ботев Враца в efbet Лига, като го сториха, въпреки че бяха в намален състав. Днес Пирин ще разчита и на верните си фенове, които ще окажат сериозна подкрепа на своите любимци.

Старши-треньорът на Хебър - Любослав Пенев, няма да може да разчита на контузените Октай Хамдиев, Мартин Михайлов и Николай Николаев, докато единственият отсъстващ в тима на Олександър Бабич е наказаният Аймен Суда.

Любослав Пенев: В съблекалнята цари добър колектив и не искам хора, които не желаят да играят за Хебър