Турнир: efbet Лига Стадион: "Георги Бенковски", гр. Пазарджик Зрители: 1200

90+10′

Червен картон за Ангел Бастунов за опасна игра срещу Стефан Гаврилов!

90+4′

ГООООЛ ЗА БЕРОЕ! Винни Трибуле!

Ситуацията бе прегледана със системата ВАР. В крайна сметка попадението е потвърдено. Франсиско Политино изведе великолепно камерунския нападател, който се измъкна от засадата и  като остана сам срещу Петър Дебърлиев и с техничен удар изпрати топката в мрежата.

90+3′

Резервата Стилиян Тисовски пробва рефлекса на Ачинели, но стражът на Берое улови без всякакви проблеми.

90′

Пет минути продължение.

88′

Божидар Пенчев е сменен от Николай Николаев.

87′

Още едно чудесно спасяване на Дебърлиев, този път след техничен удар на Стефан Гаврилов от границата на наказателното поле.

86′

Темитопе стана поредният играч, който получи официално предупреждение. Той бе санкциониран заради непозволени действия срещу Николас Пенев.

82′

Великолепно спасяване на Петър Дебърлиев след удар на Уерик.

Снимка 665519

Източник: startphoto.bg

81′

Жълт картон и за Викторио Вълков.

79′

Жорди Говеа смени Енцо Еспиноса, а Темитопе влезе в игра на мястото на Федерико Санети.

79′
76′

Архан Исуф получи жълт картон.

75′

Георги Каракашев и Шейх Диаманка отстъпиха местата си на терена на Стилиян тисовски и Николас Пенев.

75′
67′

Удър на Уерик в близкия ъгъл, Петър Дебърлиев се справи и изби в ъглов удар.

65′

Жълт картон за Жорди Говеа.

64′

Двойна смяна в състава на Берое, Сегундо Пачаме и Франсиско Сагардия са заменени от Стефан Гаврилов и Джани Политино.

64′
61′

Атанас Кабов е заменен от Марк-Емилио Папазов.

61′

Богомил Божуркин отстъпи мястото си на терена на Олексий Збун.

58′

Пропуск на домакините! Архан Исуф центрира отдясно и намери включилия се в нападение Георги Каракашев във вратарското поле, но ударът на дефанзивния халф с глава премина над вратата на Берое.

55′

Играта бе временно спряна, за да бъде оказане медицинска помощ на стража на Хебър Петър Дебърлиев.

50′

Удар на Винни Трибуле, който не попадна в очертанията на вратата на Хебър.

45′

Начало на второто полувреме!

45+3′

Първата част на мача в Пазарджик завърши.

45+2′

Удар на Божидар Пенчев от фаул, Ачинели спаси без затруднения.

45′

Две минути добавено време.

40′

Играчите на Хебър изпълниха заучено статично положение, Йоан Н'зи пусна късо за Атанас Кабов, стреля от далечна дистанция, но топката премина високо над вратата.

39′

Карлос Алгара получи жълт картон за фаул срещу Ангел Бастунов.

36′

Удар отдалеч на Федерико Санети, топката премина покрай вратата пазена от Петър Дебърлиев.

35′

Резервният вратар на Берое - Артур Мота получи жълт картон за оспорване на съдйско решение.

33′

Домакините имаха претенции за дузпа, заради игра с ръкана Винни Трибуле, но след кратка консултация със своите колеги отговарящи за системата ВАР, главният съдияПетър Кузев даде знак играта да продължи.

16′

Футболистът на Берое Франсиско Сагардия също получи официално предупреждение за груба игра срещу Лазар Марин.

12′

Ангел Бастунов получи жълт картон за грубо нарушение срещу Карлос Алгара.

Снимка 665520

9′

Вратарят на Берое Родриго Ачинели бе фаулиран от защитника на Хебър Жоао Сеско и се наложи медицинският щаб на заралии да му окаже помощ. За щастие, всичко със стража е наред и той ще може да продължи срещата.

1′

Срещата на стадион "Георги Бенковски" в Пазарджик започна!

Снимка 665521

1′

Преди началото на мача играчът на Хебър Лазар Марин бе награден по случай своя мач №200 в елита.

84 Стилиян Тисовски

Хебър и Берое се изправят един срещу друг в мач от третия кръг на групата, която се бори за своето оцеляване в efbet Лига. Срещата на стадион "Берое" в Стара Загора стартира в 20:15 часа.

Хебър имат 30 точки в своя актив и е на 14-то място, като само две точки е разликата между тях и 15-ият Ботев Враца. "Гробарите" са в серия от шест поредни загуби - най-лошата форма на тима през сезона. В миналия кръг отборът отстъпи на Ботев Враца с 0:1 като гост. За тима на Любослав Пенев е много важно да спре пропадането и ще бъде доста по-амбициран от Берое да спечели двубоя на собствен терен.

Причината е, че заралии вече си осигуриха оцеляването след победата над Пирин с 2:0 у дома в миналия кръг и ще играят само за честта си. Староцзагорци записаха втори пореден успех след старта на плейофите - преди домакинството на Пирин те победиха и Етър Велико Търново с 3:0 на собствен терен. Така Берое събра 39 точки на 11-ото място в класирането и е със седем пункта пред 12-ия Локомотив София.