ЦСКА регистрира поражение в последната си контрола в Турция.

"Червените" отстъпиха с 1:2 в двубоя си с норвежкия Стрьомгодсет - съставът, от който талантът Мартин Йодегаард премина в Реал (Мадрид).

Срещата се проведе на първи терен в комплекс "Емирхан", като точен от дузпа за "армейците" бе Орелиен Жоаким, а головете за символичните гости реализираха Кастрати и Вилцвик, отново разписал се от бялата точка.

КОМЕНТАР ПО МИНУТИ:

- Край на мача. Загуба за "армейците".
- 80' - Привидно затишие на терена. Двата тима не изгарят от желание да се доберат до следващо попадение.
- 74' - Удар към вратата на Дивш. Нов гол така и не пада.
- 68' - Натиск на Стрьомгодсет. "Червените" трябва да се защитават от набезите на състезателите на съперника.
- 57' - 2:1 за символичните гости! Гол на Вилцвик от бялата точка.
- 56' - Нарушение на Оршулич в наказателното поле и реферът е категоричен - дузпа за Стрьомгодсет.

- Играта е подновена.

- Почивка.
- 43' - Пропуск на Соарес! "Армеецът" не успява да се разпише, въпреки чудесния си, силен шут от границата на наказателното поле.
- 30' - Два последователни изстрела от далечна дистанция на Кукоч. Топката не преминава голлинията.
- 24' - ГОЛ за ЦСКА! Жоаким бележи от бялата точка! Фаулът бе отсъден за нарушение срещу Соарес в наказателното поле.
- 18' - Кастрати открива резултата в полза на съперника на ЦСКА! Дивиш излиза неразчетено и норвежците бележат на празна врата.
- 15' - Нова акция, преминала през Силва, която обаче има същата успеваемост като и последната такава.
- 10' - Сериозен пропуск на стартиралия като титуляр, въпреки спекулациите, Тони Силва. Португалецът стреля слабо и не затруднява стража на съперника.
- Първи съдийски сигнал!

ЦСКА се прибира в София утре. Тимът ще кацне на Терминал 2 в 09:20 часа.

"Армейците" ще изиграят още една контрола до подновяването на шампионата на 1 март. Тя ще е с Верея в Стара Загора на 21 февруари. Остава само да бъде уточнен началният час.

ЦСКА: Дивиш (46-Уваренко), Василев (59-Попов), Тунчев (Причиненко), Оршулич (68-Крачунов), Кукоч (68-Супусепа), Съндей (68-Галчев), Маркиньос (68-Фортес), Тони Силва (59-Стоянов), Фелипе (59-Бъркляча), Соарес (59-Милисавлевич, Йоахим (59-Николич)