Черно море започна в турнира за Купата на БФС с равенство. "Моряците" на Георги Попов завършиха 1:1 с Локо Пд в първия си мач от 1/16-финалите на турнирната надпревара, игран в Пловдив.

Още в шестата минута Черно море удари греда след далечен изстрел на Георги Димитров. Малко след това разбъркване пред вратата на "моряците" доведе до известно напрежение, но всичко завърши с изчистване на топката пред голлинията. Удар на Стефан Сивков също срещна гредата.

През втората част варненци създадоха скоростна атака, която завърши с попадение, дело на Георги Димитров. Малко преди края на двубоя домакините от Пловдив стигнаха до зиравняване, като попадението падна директно от корнер.

Илиан Илиев: Класика е да вкараш от едно положение