Кремонезе с Валентин Антов в състава си записа много важен успех по пътя към класиране в Серия А, взимайки мача си с Комо у дома с 2:1 в среща от 29-ия кръг на Серия Б.

Българският централен защитник започна като титуляр и остана на терена през всичките 90 минути.

С успеха Кремонезе събра 56 точки на второто място, даващо директна промоция, докато Комо остана на третата позиция с четири по-малко.

Вальо Антов отново беше на високо ниво за Кремонезе

Отборът му с важна победа в Серия "Б"

Гостите останаха с човек по-малко още в 14-ата минута след директен червен картон на Габриел Стрефеца.

В последната минута от редовното време на първата част Масимо Кода даде аванс на Кремонезе, след като бе точен от дузпа.

В 57-ата минута Лукас Да Куня успя да изравни за 1:1. В 88-ата минута Лука Занимакия отбеляза нов гол за Кремонезе и донесе крайния успех с 2:1.