Кремонезе постигна разгромна победа над Сасуоло с 4:1 при гостуването си в Реджо Емилия в мач от петия кръг на италианската Серия Б. Българският национал Валентин Антов беше през цялото време на терена и изигра силни 90 минути за своя тим.

Кремонезе се разписа в 20-ата минута чрез Марко Нести, но равенството бързо бе възстановено в 31-вата минута, след като Лука Моро бе точен при изпълнението на дузпа в полза на Сасуоло.

Отборът на Антов обаче успя отново да поведе само четири минути по-късно чрез Микеле Колоколо, а до края на първото полувреме Денис Йонсен направи резултата 3:1 в полза на гостите след попадението си в 43-ата минута.

Леонардо Серникола реализира четвърто попадение в 87-атта минута, с което оформи крайния резултат.

Така Кремонезе има 6 точки в актива си, като тимът на Валентин Антов заема 6-о място, докато Сасуоло, който през миналия сезон се подвизаваше в Серия А, е на 11-а позиция с 5 точки.