Турнир: efbet Лига Стадион: "Българска армия", гр. София Зрители: 11948

Скандално съдийство и пропусната дузпа лишиха ЦСКА от победа срещу Локо (Пд)

Вижте подробности

90+5′

Жълт картон на Хоркаш за бавене на време.

87′

Капитанът Матей се нагърби с изпълнението и ударът му срещна гредата! Резултатът остава непроменен!

85′

ЧУДО! ДРАГАНОВ ДАДЕ ДУЗПА ЗА ЦСКА! Мартин Паскалев фаулира Гарсес в наказателното поле и този път съдията посочи бялата точка!

83′

Вион замени Дюкенс Назон.

81′

НОВИ ПРЕТЕНЦИИ ЗА ДУЗПА ОТ ЦСКА! Марселино падна в наказателното поле на локомотивци, след като бе препънат от играч на гостите! Драганов отново остава безмълвен.

79′

Нов шанс за "червените"! Назон се пребори за топката в наказателното поле и нанесе удар с левия крак, но топката премина покрай гредата.

74′

ШАНС ЗА ЦСКА! Домакините изпълниха корнер, топката се отклони от гърба на Гарсес и попадна в Жеферсон, който обаче от непосредствена близост прати кълбото високо над вратата.

72′

Каракашев замени Джовани.

67′

Хайнц отстъпва мястото си на Бисмарк Чарлс.

55′

ЛУДОСТ! СЪДИЯТА ДРАГАНОВ ДАДЕ ЗНАК ИГРАТА ДА ПРОДЪЛЖИ С ТЪЧ! НЯМА ДУЗПА! ЦЕЛИЯТ СТАДИОН КРЕЩИ "МАФИЯ, МАФИЯ..."!

53′

Драганов е призован от ВАР и отива сам да погледне ситуацията!

52′

Брадли де Нойер навлезе в наказателното поле и опита изстрел, но беше задържан с ръка. ТОВА ТРЯБВА ДА БЪДЕ ДУЗПА! Ситуацията се преразглежда!

51′

Съдията Драгомир Драганов продължава да изнервя феновете на "червените", след като последователно не отсъди няколко явни нарушения в полза на ЦСКА.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+3′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′
Снимка 608976
44′

ТОВА ВСЕ ПАК ЩЕ БЪДЕ ГОЛ! 1:1! След като ситуацията беше детайлно разгледана от реферите в стаичката, линиите на засадата показаха, че има много тънка такава и все пак нападателят на гостите не е бил в чиста позиция. Този гол не трябваше да бъде зачетен!

41′

Гостите пратиха топката във вратата на ЦСКА, но страничният съдия вдигна флага си за засада. Димитър Илиев намери Сорга в наказателното поле и №9 на "смърфовете" отбеляза, ала се оказа, че е бил в засада. Ситуацията се преразглежда.

36′

Димитър Илиев се строполи в наказателното поле на "червените", търсейки дузпа след контакт с Амос Юга. Нападателят на "смърфовете" обаче падна много артистично, задържайки крака си в този на Юга. Реферите правилно прецениха, че не трябва да има наказателен удар.

28′

ХОРКАШ С БЛЕСТЯЩА НАМЕСА! ЦСКА организира фантастична атака по левия фланг, Де Нойер напредна с топката и я сервира на Назон, който стреля от точката на дузпата, но вратарят на Локомотив показа завиден рефлекс и с една ръка опази мрежата си от второ попадение!

26′
Снимка 608965

Източник: startphoto.bg

25′

Опасност пред "армейската" врата. Джовани центрира великолепно от пряк свободен удар, двама локомотивци се разминаха с топката, а Тодор Павлов се сблъска с Бусато и реферът отсъди нарушение за "червените".

21′

Дюкенс Назон можеше да отбележи второто си попадение в мача в 21-та минута, но Динко Хоркаш парира изстрела на нападателя. Топката излезе в корнер, след който Линдсет нанесе удар, но над гредата.

20′

Владеене на топката: ЦСКА: 56%, Локомотив (Пловдив): 44%

10′
Снимка 608969

9′

ГОООООЛ! НАЗОН! 1:0! Първата по-опасна ситуация пред вратата на Локомотив завърши с попадение за "армейците". Хайнц напредна с топката и опита подаване към Линдсет. Норвежката комбинация не сработи, но топката попадна в краката на Назон, който финтира защитник на "смърфовете" и с кинжален шут с левачката оплете кълбото в мрежата!

6′

Равностойни първи минути на срещата. Играта се води предимно в центъра на терена и няма положения пред двете врати.

2′
Снимка 608960

1′

Драгомир Драганов наду свирката за първия съдийски сигнал. Да си пожелаем качествен двубой и нека по-добрият победи.