Турнир: efbet Лига Стадион: "Българска армия", гр. София Зрители:
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

90′

ГООЛ ЗА ЦСКА! Армейците правят успеха си класически след гол шедьовър на Станислав Шопов. Младежкият национал с топовен удар от сериозна дистанция разпъна мрежата на Матвей Игонен.

83′

Тобиас Хайнц е заменен от Данило Асприля.

Снимка 640871

Източник: startphoto.bg

80′

Николас Пенев е заменен от Жоао Сеско. Стефан Цонков пък излиза, за да влезе Богомил Божуркин.

75′

Матиас Фейтон е заменен от Дюкенз Назон, а Джонатан Линдсет отстъпва мястото си на Станислав Шопов.

72′

Хайнц! Домакините имаха чудесен шанс да сложат край на интригата в двубоя. Звездата Тобиас Хайнц получи пас от Фаетон, норвежецът стреля, предизвиквайки намеса на Матвей Игонен.

65′

Лазар Марин получва жълт картон.

61′

Марсел Канади е заменен от Стилиян Тисовски.

59′

ГООЛ ЗА ЦСКА! Нападателят Майкъл Естрада се реваншира за предходните си пропуски. Офанзивният играч овладя подаване на Емануел Шакич в противниковото поле, обърна се и по елегантен начин удови преднината на "червените".

55′

Владеене на топката: ЦСКА: 65%, Хебър: 35%

48′

Жълт картон за Архан Исуф.

45′

ЕТО КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+3′

ПОЛУВРЕМЕ!

45′

ГООЛ ЗА ЦСКА! С оглед тоталната доминация, "червените" напълно закономерно откриват резултата. Християн Петров комбинира с Иван Турицов, десният краен бранител с остър пас намери Матиас Фаетон, чието изпълнение влетя във вратата за 1:0.

39′

Какъв шанс! Майкъл Естрада ще е главният виновник, ако "червените" загубят точки в днешния сблъсък. При центриране отляво в наказателното поле на Хебър еквадорецът от непосредствена близост насочи топката право в Матвей Игонен.

33′

Георги Вълчев си изкара жълт картон.

30′

ГРЕДА! "Армейците" за пореден път не успяха да преодолеят Матвей Игонен. Тобиас Хайнц центрира от фаул в наказателното поле на Хебър, където Браян Кордоба умело се вклини, нанясяйки удар, разтресъл страничния стълб на естонския страж.

27′
Снимка 640868

26′

Мартин Михайлов е заменен от Архан Исуф.

18′

Жълт картон за Мартин Михайлов.

12′

Пропуск! Най-чистата ситуация от началото на срещата бе за състава на Нестор Ел Маестро. Майкъл Естрада отново изпревари с лекота централните бранители на отбора от Пазарджик, нагласи си топката, като отправи слаб удар, спасен от вратаря Матвей Игонен.

Снимка 640865
6′

Възможност и за домакините! Груба грешка в редиците на Хебър за малко да доведе до попадение на ЦСКА. Топката беше върната непремерено, нападателят Майкъл Естрада изпревари отбраната на Хебър, за да стреля, ала съперников защитник блокира удара му. Tопката обаче попадна в Джонатан Линдсет, който стреля право в стража Матвей Игонен.

2′

Учудващо за мнозина гостите създадоха първото опасно положение в мача. Aтанас Кабов се откъсна на десния фланг, след което центрира към Марсел Канади, но изстрелът му премина високо над вратата на Густаво Бусато.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

30. Данило Асприля

ЦСКА е доманик на Хебър в двубой от 16-ия кръг на efbet Лига. Мачът е от 18:00 ч. и ще бъде ръководен от Иво Андреев.

"Червените" излизат за задължителна победа в битката за върха. "Армейците" са с равен точков актив с Черно море и Локомотив (Пловдив), но заради по-добрите си показатели в срещите между трите тима са пред тях в таблицата.

Трето поколение Пенев на "Армията" днес

Вижте

Треньорът на ЦСКА Ел Маестро няма да може да разчита на капитана Амос Юга, който получи директен червен картон във Велико Търново. Аут за двубоя са и трайно контузените Юрген Матей и Брадли де Нойер.

Столичани нямат загуба в 11 поредни мача, но в последните кръгове показват неубедителна игра и достигат трудно до победата. В лагера на гостите интересно е завръщането на треньора Любослав Пенев на "Армията". Неговият син - Николас пък ще бъде трето поколение от фамилията, който ще играе днес в дома на ЦСКА.