Отборът на Славия надви Арда (Кърджали) с 2:0 в контролна среща, която се игра на стадион "Септември" в Разлог. Точни за победителите бяха националите на България Радослав Кирилов и Цветелин Чунчуков.

По този начин "белите" записаха трета победа от четири проверки. Тимът от Кърджали, който направи сериозна селекция, още няма победа от началото на лятната подготовка.

Арда освобождава ненужен бразилец

Лукас Мартинс може и да напусне новака в Първа лига

Първото попадение падна в 17-ата минута, когато Радослав Кирилов се възползва от грешка в изнасянето на топката на Арда. В 64-ата минута футболистите на Златомир Загорчич стигнаха до втори гол. В негов автор се превърна Цветелин Чунчуков. Голът стана, след като Славчо Шоколаров даде отличен пас към Янис Карабельов, който майсторски пусна коженото кълбо към нападателя.

СЛАВИЯ - АРДА 2:0

1:0 Кирилов (17"), 2:0 Чунчуков (64")