Турнир: efbet Лига Стадион: "Александър Шаламанов", гр. София Зрители: 241

Славия - Лудогорец 0:2 в мач от efbet Лига

Квадво Дуа отбелза и двата гола за "орлите"

82′

Крстиян Стоянов и Тони Тасев бяха заменени от Чунг Нгуен До и Денислав Александров.

77′

ГОЛ! 0:2!! ВТОРО ПОПАДЕНИЕ НА КВАДВО ДУА! Лудогорец нанесе втори удар в 77-ата минута, а автор на гола отново се оказа появилият се от резервната скамейка Квадво Дуа. Нападателят засече с глава центриране от Кайо Видал и принуди Светльо Вуцов да извади топката от мрежата си за втори път.

74′

Фон Витри беше заменен от Сон.

68′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! 0:1!! ДУА! Славия капитулира в 68-ата минута на двубоя. Антон Недялков подхвана атака за гостите и подаде към Консалвеш, който пък отклони с пета към Квадво Дуа и го изведе сам срещу Вуцов. Швейцарският нападател хладнокръвно прокара топката между краката на вратаря и изведе своя отбор напред в резултата.

60′

Две промени и за разградчани. Тодор Неделев и Рик Джонатан отстъпиха местата си на Квадво Дуа и Кайо Видал.

55′

Двойна смяна в състава на Славия. Ерол Дост и Владимир Николов заменят Сибири Кейта и Иван Минчев.

53′

В 53-та минута Тодор Неделев центрира към Текпетей в наказателното поле, но ударът с глава на нападателят премина високо над напречната греда.

Снимка 640373

Източник: startphoto.bg

50′

Доста спокойно начало на втората част. Няма и помен от устрема на Лудогорец в края на първото полувреме. Дали пък не е затишие пред буря?

45′

ЕТО КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВАТА ЧАСТ!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+1′

ПОЧИВКА!

38′

Първи жълт картон в мача. Получи го Велко Йеленкович от състава на домакините.

Снимка 640375

33′

Лудогорец продължава да натиска, но така и не успява да намери път към гола.

21′
Снимка 640366

15′

ГРЕДА ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Точно след четвърт час игра гостите създадоха първото си чисто положение за гол. Пьотровски проби отдясно и центрира към Руан Секо в наказателното поле, а бразилецът направи по-трудното и от малкото наказателно поле разтресе напречната греда.

10′

Владеене на топката: Славия: 30%, Лудогорец: 70%.

Лудогорец е по-активният отбор в първите минути на двубоя, а Славия дебне да изненада своя съперник на контраатака. Без опасности пред двете врати до този момент.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

НАЧАЛО НА МАЧА! Радослав Гидженов наду свирката за първия съдийски сигнал.

90 Спас Делев

Славия и Лудогорец излизат един срещу друг в отложен мач от третия кръг на efbet Лига. Двубоят на стадион "Александър Шаламанов" е от 18:00 ч. и ще бъде свирен от Радослав Гидженов.

Двата тима стабилизираха представянето си в последните седмици. "Белите" се наложиха над Крумовград с 2:0 при завръщането на Златомир Загорчич начело на отбора, докато разградчани надвиха Хебър с 3:1.

Домакините отново ще бъде без наставника си, тъй като продължава да изтърпява наказание от предишния си престой в "Овча купел". Добрата новина за състава е, че в игра се завръща вратарят Светослав Вуцов.