90+4′
Турнир: УЕФА Лига на конференциите Стадион: "Стад дьо Жонев", гр. Женева (Швейцария) Зрители:
90+4′

Край на двубоя!

90′

Четири минути добавено време.

89′
87′

Шанс и за Лудогорец! Пьотровски изведе отлично Фон Витри, който се беше включил в атака, но ударът на норвежеца не намери целта.

86′

Сонко Сундберг с жълт картон.

85′

Спас Делев замени Квадво Дуа.

84′

Пореден пропуск на домакините. След центриране от ъглов удар Антунеш стреля от границата на малкото наказателно поле, но ударът му мина над вратата.

82′

Нова възможност за Сервет! Антунеш беше оставен непокрит вляво и стреля, но Енцо Кривели блокира удара на своя съотборник.

76′

Влезлият след почивката Алексис Антунеш напредна мощно и отправи удар по земята, но Серджио Падт бе добре пласиран и улови.

Снимка 653547

Източник: startphoto.bg

75′

Текпетей отстъпи мястото си на терена на Руан Крус.

67′

Още една опасна ситуация пред вратата на Лудогорец. Цунемото центрира отдясно и Стеванович отправи удар с глава, който обаче излезе в аут.

Снимка 653549

64′

Георги Дерменджиев извърши първа смяна. Рик Джонатан влезе на мястото на Кайо Видал.

60′
60′
57′

Натискът на Сервет след почивката се засилва. Стеванович стреля от дистанция, но ударът му мина покрай вратата.

56′

Бола финитра Пьотровски и отправи коварен удар по посока на вратата пазена от Падт, но вратарят на Лудогорец успя да избие.

Снимка 653545

54′

Трети жълт картон за играч на Сервет, този път той е за Гийемено.

45′

Второто полувреме започна!

45′

Смяна в състава на домакините. Брадли Мазику отстъпи мястото си на Тимоте Коня.

45+2′

Край на първата част!

45′

Две минути добавено време.

44′
Снимка 653546

Домакините имаха отлична възможност да открият резултата, в края на първото полувреме, но Гийемено не успя да отиграе по най-добрия начин и нулевото равенство се запази.

41′

Удар на Бола от фаул от около 23, 24 метра, който обаче премина над вратата на българския шампион.

36′

Ондоуа от състава на домакините получи официално предупреждение.

35′

Домакините владеят инициативата в последните няколко минути, но засега "орлите" се бранят умело.

30′

Гийемено опита красиво изпълнение със завъртане, но ударът му не намери целта.

25′

Първи жълт картон в срещата. Получи го бившият футболист на ЦСКА Брадли Мазику за задържане на Бърнард Текпетей.

19′

Първа опасна атака на домакините от началото на мача. Гийемено влезе в наказателното поле и отправи удар от малък ъгъл, но Серджио Падт изби.

Снимка 653540

11′

Якуб Пьотровски стреля към вратата на Сервет, но шутът му бе блокиран. Топката попадна в Сон, който отправи Хубав диагонален удар, но Флик демонстира класа и изби в корнер.

4′

Първи точен удар в мача, отправи го Кайо Видал, вратарят на Сервет Жереми Флик улови без проблеми.

1′