Хората на Заги доминираха, но победиха само с 1:0

Стоянов също приключва участието си в мача. В игра влиза снажният Йеленкович.

Емил Мартинов влиза в игра на мястото на Ерол Дост.

89′

Резервата Владислав Найденов получава жълт картон.

88′

Тони Тасев приключва участието си в мача, а на мястото му се появява Роберто Райчев.

88′
Снимка 640857

82′

Бетегон влиза в игра за Етър с надеждата да промени нещо в мача. Напуска Крум Стоянов.

78′
Снимка 640858

76′

ВУЦОВ! Славистите сами можеха да си вгорчат живота като разсеяният Светльо Вуцов беше на прага на кошмарна грешка, но в крайна сметка направи така, че първоначалната му неточност да няма фатална последица за хората на Загорчич.

73′

И ПАК ГОЛ НЯМА! Славия продължаваше да пропилява ситуации с лека ръка. В 73-ата Тони Тасев реши да комбинира с намиращия се на далечна греда Емил Стоев. Пасът му елиминира стража на гостите, но в решителния миг на шпагат се хвърли капитанът Мариян Иванов.

68′

ВЕЛИЧКОВ! Вратарят на Етър - Мартин Величков, правеше всичко по силите си, че да могат "виолетовите" да имат шанс за нещо повече в днешния мач. В 68-ата минута той отново направи страхотно спасяване, като този път с намесата си отчая останалия очи в очи срещу него Емил Стоев.

62′
Снимка 640838

59′

Ловрев Кнежевич приключва участието си в мача, а вместо него ще видим Мартин Тошев.

56′

Изпитанията за "болярите" не приключиха, а вратарят им трябваше да отразява и коварен изстрел на Галин Иванов. След реакцията на Величков нямаше и футболист в "бяло", който да сътвори головата добавка.

55′

Владимир Николов приключва участието си в мача, вместо него влиза Иван Минчев.

Снимка 640830

54′

Ертан Томбак прояви нотка на нестандартност, след като сюрпризира всички на "Александър Шаламанов" с изстрел от дистанция и локация, от която принципно се центрира. Вратарят на Етър определено беше изненадан, но все пак се намеси решително.

53′

Осама Алу центрира опасно от фаул в 53-ата минута, но Светослав Вуцов следеше внимателно развоя на ситуацията и улови сигурно.

48′
Снимка 640831

47′

Тони Тасев получава жълт картон за грубо влизане в краката на Христов.

46′

На полувремето в игра за Етър се появява Владислав Найденов, напуска Николай Янков.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ НА ТОЗИ МАЧ!

45′

ПОЧИВКА!

Снимка 640833

40′

АЛУ! Етър даде признаци на живот едва пет минути преди сигнала за пауза. Ертан Томбак проспа включване през центъра на Осама Алу, който получи пас от колега около дузпата и с лек удар по земя без малко не порази вратата на "замръзналия" в този миг Светослав Вуцов.

35′

Виктор Генев получава жълт картон.

33′
Снимка 640834

24′

ГРЕДА! Селекцията на Златомир Загорчич бързо можеше да удвои своята преднина след само още няколко атаки. Пресата на столичани даде ефект и Емил Стоев пресече подаване, след което комбинира моментално с намиращия се на голова позиция Галин Иванов. Капитанът на домакините обаче не успя да зарадва своите, шутирайки в напречната греда.

18′

ГООЛ ЗА СЛАВИЯ! ДУЗПА! 1:0! ТОНИ ТАСЕВ! Славия неочаквано поведе в резултата с настъпването на 18-ата минута. Спокойствието на "Александър Шаламанов" беше преустановено със сигнал от ВАР-буса, който посъветва съдията Станимир Тренчев да прегледа ситуация на онфийлд ревю. На нея реферът явно видя, че при корнер малко преди това, Георги Александров бе задържал Виктор Генев и това означаваше само едно - дузпа за "белите". С отговорната задача се нагърби Тони Тасев, който преодоля Величков за 1:0.

16′

ПРИНУДИТЕЛНА СМЯНА! Неприятен момент сполетя щаба на гостите, след като в 16-ата минута панамецът Моран получи контузия и се наложи да бъде заменен принудително. Така без време дебюта си с екипа на "виолетовите" направи Осама Алу.

7′

Тони Тасев надцени възможностите си при изпълнение на фаул, като от сериозна дистанция прати кълбото високо над горната греда на Величков в седмата минута.

Снимка 640835

3′

Като за домакинство на последния в efbet Лига, отборът на Славия очаквано беше идея по-активен в офанзивен план. Началото на "белите" не беше кой знае колко впечатляващо, като няколко безплодни центрирания не донесоха проблеми за добре организираната защита на "болярите".

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′