ГОООООООООООООЛ ЗА ЦСКА! МАТИАС ФАЕТОН ИЗРАВНЯВА РЕЗУЛТАТА!

Марселино Кареасо е сменен от Слави Шопов.

73′

Асприля се появи на терена вместо Назон.

62′

Двойна смяна в отбора на ЦСКА. Браян Морено влезе на мястото на Естрада, а Фаетон замени Тобиас Хайнц.

62′
52′

Опасен пробив на Иван Тасев отдясно, но центрирането му бе избито в ъглов удар от Християн Петров.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46′

Начало на втората част.

45+4′

Край на първото повреме на стадион "Христо Ботев" в Благоевград. Пирин води с 1:0 след гола на Иван Тасев.

45′

ГОЛ ЗА ПИРИН! АЛЕКСАНДЪР ДЮЛГЕРОВ ПРЕСЕЧЕ ПАС НА ЮГА И КОМБИНИРА С КОМАНО, КОЙТО С ЕДНО ДОКОСВАНЕ НАМЕРИ ТАСЕВ, ЧИЙТО УДАР ПО ДИАГОНАЛА ИЗПРАТИ ТОПКАТА В МРЕЖАТА НА ЦСКА!

Снимка 638667

45′

Четири минути добавено време на първото полувреме.

41′

Жълт картон и за Дюкенс Назон.

40′

Страхотно спасяване на Густаво Бусато след удар на Аймен Суда.

38′

Християн Петров с ключово изчистване пред връхлитащия Юго Комано.

35′

Назон получи добър пас от Кареасо, нахлу в наказателното поле, но пасът му към Естрада бе пресечен в последния момент от Бенгюзов. Секунди по-късно Назон за момент се озова сам срещу вратаря, но защитниците на Пирин го застигнаха и го блокираха.

25′

Джонатан Линдсет също е официално предупреден от главния съдия.

22′

Жълт картон за Айуб Абу.

18′

Скандирания "оставка" и от двате агитки, по адрес на ръководните фактори в БФС, които вече 18 години управляват родния футбол.

6′

Жълт картон и за Тютюков от домакините.

3′

Жълт картон за Енес Махмутович.

2′

Играта е временно спряна, заради хвърлени ленти на терена от феновете на домакините.

Снимка 638660

2′

Впечатляваща хореография на "червените" привърженици.

Снимка 638661

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА

1′

27 Георги Върбанов

Пирин приема ЦСКА в мач от 14-ия кръг на efbet Лига. Срещата на стадион "Христо Ботев" в Благоевград е от 19:00 ч. и ще бъде ръководен от Драгомир Драганов.

Към момента "oрлетата" заемат 13-о място, докато тимът на Нестор Ел Маестро е трети. Гостите от София се намират в подем, тъй като имат шест победи и две равенства в последните си 8 сблъсъка от първенството.

Пирин от своя страна се съвзе от слабото представяне в първите двубои и след назначението на Иво Тренчев съставът записа три поредни победи, както и едно равенство със Славия (1:1), а допуснаха поражение от Лудогорец с 0:4.