Минков имаше добра възможност да стреля от малък ъгъл, но ударът му беше твърде разочароващ.

Кольо Станев е заменен от Де Леон

83′

Ивайло Найденов е заменен от Николов

72′

В 70-та минута на мача двата отбора си спретнаха меле, при което Пламен Димов хвана за гушата Красимир Милошев и съдията показа директен червен картон на футболиста на "болярите".

69′
Снимка 632320

Източник: startphoto.bg

68′

Калоян Кръстев за пореден път стреля с глава към вратата, но право в ръцете на Мартин Величков.

52′

ГОЛ! 1:3! МАРТИН НИКОЛОВ! Седем минути след подновяването на играта гостите се разписаха за трети път. "Болярите" изпълниха корнер, а топката достигна до резервата Мартин Николов, който технично с петичка вкара още един гол в мрежата на локомотивци.

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45+2′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

ГООЛ! 1:2!! В последните секунди на полувремето гостите стигнаха до обрат! Кольо Станев получи топката в наказателното поле и стреля, Диме Димов блокира шута му, но кълбото се върна в него и той препарира Любенов и сензационно изведе своя отбор напред.

43′

Принудителна смяна в състава на гостите. Капитанът и авторът на гола за гостите - Крум Стоянов, не може да продължи мача и е заменен от Мартин Стоянов.

37′

Малко преди почивката Калоян Кръстев стреля опасно с глава към вратата на Етър, но топката премина покрай гредата.

30′
Снимка 632323

23′

ГООЛ! 1:1!! КРУМ СТОЯНОВ! В средата на първата част гостите успяха да възстановят паритета. Капитанът на "болярите" Крум Стоянов се възползва от центриране отдясно и с воле простреля вратаря на "железничарите".

13′

ШАНС ЗА ЛОКОМОТИВ! Около четвърт час след началото на мача домакините пропуснаха златна възможност да удвоят преднината си. Франса проби по десния фланг и достави перфектен пас към Кръстев в наказателното поле, но бившият нападател на ЦСКА беше разочарован от фантастичното спасяване на вратаря на Етър.

8′

ГООЛ! 1:0! МЕЧЕВ! Домакините започнаха по-активно двубоя и в 8-ата минута излязоха напред в резултата. Симеон Мечев получи топката на ъгъла на наказателното поле и с техничен удар я завъртя в далечния ъгъл! Страхотен гол на Мечев!

1′

15 Лука Иванов

Отборите на Локомотив (София) и Етър (Велико Търново) се изправят днес от 19,00 часа на стадиона в квартал "Надежда" в двубой от осмия кръг на efbet Лига. Главен съдия на срещата ще бъде Кристиян Колев.

И двата състава са в лоша форма. Домакините са намират на 11-о място с едва шест точки. От своя страна завърналият се в елита Етър има само една точка.

Привържениците на Локомотив (Сф) поискаха обяснение от играчите

Капитанът Красимир Милошев опита да успокои запалянковците, пропътували разстоянието от София до Пловдив

"Железничарите" са в серия от три поредни загуби, като в последния кръг бяха надиграни с 0:2 от Крумовград. Това предизвика напрежение сред феновете.

Етър пък все още не познава вкуса на победата. В последния кръг тимът отстъпи с 1:2 от Ботев (Пловдив). Кой ще прекъсне негативната си серия предстои да разберем.