Преслав Боруков бива заменен от Тонислав Йорданов. Смяна за Арда.

78′
Снимка 630501

73′

ВАР ОТМЕНИ ГОЛ ЗА АРДА! Гостите от Кърджали реагираха моментално и в 73-ата минута стигнаха до гол чрез Станислав Иванов. Крилото обаче нямаше много време за радост, тъй като Станимир Тренчев получи ценен съвет от ВАР, че в момента на паса от Лъчо Котев, юношата на Левски е бил с малко пред последния в защитата на Локомотив - Ангел Лясков. Куриозното е, че секунди преди гореспоменатата ситуация, домакините можеха да удвоят своята преднина, но в последния миг намиращият се под пара Петър Андреев не отправи достатъчно добър пас за Минчев.

68′

ГООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ (ПД)! АНДРЕЕВ! 1:0! Лидерът в шампионата дочака своя миг и след светкавична контраатака поведе с 1:0. Капитанът на Арда сбърка топката в половината на "смърфовете", а Джовани даде старт на "черно-бяла" акция, при която пусна пас в перспектива за появилия се секунди по-рано от резервната скамейка Петър Андреев. Юношата на пловдивчани демонстрира огромна класа при завършващия си изстрел и хвърли в екстаз феновете на Локо.

64′

Петър Андреев заменя недоволния Дион.

Снимка 630502

59′

Капитанът на Арда - Лъчезар Котев също получава жълт картон.

57′

Преслав Боруков получава официално предупреждение.

55′
Снимка 630495

52′

Георги Минчев от Локомотив (Пд) получава официално предупреждение за реплики по адрес на съдията.

47′

На полувремето гостите са извършили смяна, а вместо Стойчев ще видим Милен Стоев.

46′
Снимка 630493

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

43′
Снимка 630492

42′

ИЛИЕВ! Локомотив (Пд) можеше да открие резултата малко преди почивката, когато Димитър Илиев получи задължаващо центриране от Бабакар Дион, но насочването му с глава откровено разочарова и всичко завърши с аут за Арда.

40′

Христо Иванов получава официално предупреждение.

31′

Евандро направи нарушение, заради което реферът Тренчев му показва моментален жълт картон.

Снимка 630491

25′

След активното начало двата тима лекичко занемариха действията си в атака, а сблъсъците в центъра на терена зачестиха.

21′
Снимка 630490

18′

Преслав Боруков можеше да накаже бившите си работодатели от Пловдив, след като в 18-ата минута голаджията се измъкна от имащия картон Сегура и отправи добър удар към далечната греда, който за негова жалост не намери целта.

10′

ДЖОВАНИ! Най-добрият в редиците на Локомотив (Пд) - Джовани, напомни за себе си и своята блестяща техника в 10-ата минута. Бързите финтове на бразилеца му осигуриха коридор за диагонален изстрел, който беше съвсем леко отклонен от Господинов. Реферът Тренчев обаче сгреши в този миг, отсъждайки аут.

7′

Димитър Илиев играеше своя мач №350 в елита тази вечер, а това го караше да търси гола още по-активно. В седмата минута капитанът на Локо отправи хубав изстрел от фаул, но кълбото прелетя малко над горната греда на Господинов.

6′

Пламен Крачунов получава официално предупреждение.

5′

Хорхе Сегура е първият футболист в мача, който получава жълт картон.

3′

Сравнително изненадващо, с оглед на предварителните очаквания, отборът на Арда беше този, който влезе по-активно в мача на "Лаута". Гостите от Кърджали имаха две добри статични положения, от които обаче не съумяха да затруднят Динко Хоркаш и отбраната пред него.

Снимка 630489

1′