90+11′
Турнир: efbet Лига Стадион: Футболен комплекс "Никола Щерев - Старика", гр. Пловдив Зрители:
90+11′

КРАЙ НА МАЧА!

Крумовград - Левски 2:2 в мач от efbet Лига

Крумовград посече Левски в Коматево!

В двубоя имаше няколко обрата

90′

8 минути продължение

86′

Роналдо отстъпи мястото си на Марин Петков.

84′

Смяна за състава на Крумовград. Жак Пехливанов замени голмайстора Александър Колев.

82′

Жълт картон за Даниел Миланович.

80′

Николай Костов взима мерки и прави двойна смяна. Асен Митков и Ел Джемили бяха заменени от Асен Чандъров и Илиян Стефанов.

75′

ГОООЛ! 2:2! АЛЕКСАНДЪР КОЛЕВ! Четвърт час преди края домакините успяха да изравнят. Нова атака по десния фланг доведе до центриране в наказателното поле, където юношата на "сините" Александър Колев надигра Петрис и от точката на дузпата препарира Андреев за 2:2!

70′

Домакините опитват да измислят нещо в атака, но защитата на Николай Костов се справя добре и неутрализира опитите успешно.

65′
Снимка 634314

Източник: startphoto.bg

53′

Вячеслав Велев получи първия жълт картон в мача.

51′

Крумовград имаше добра възможност за гол 6 минути след почивката. Даниел Миланович проби по десния фланг и подаде към Серкан Юсеин, който стреля от границата на наказателното поле, но Пламен Андреев внимаваше и изби в корнер.

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Една минута добавено време

40′
Боримиров, Тити Папазов, Генчев и Петър Курдов гледат Крумовград - Левски

Двубоят прикова вниманието за футболните фенове

32′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Рикардиньо е точен! Столичани стигнаха до обрат в 32-ра минута на мача. Цунами направи двойно подаване с Уелтън и изведе Рикардиньо в наказателното поле на гостите, а бразилецът мигновено стреля в близкия ъгъл с левия крак и направи резултата 1:2.

26′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! ЦУНАМИ! Само пет минути след гола на Крумовград, Левски успя да изравни. Ел Джемили центрира от корнер, Цунами излезе на първа греда и с глава прати топката в далечния ъгъл за 1:1.

21′

ГОООЛ! 1:0! ДИМИТЪР ТОНЕВ! Символичните домакини от Крумовград изненадващо откриха резултата в 21-та минута. Димитър Тонев надигра Жереми Петрис и стреля от дистанция, топката рикошира в тялото на Кристиян Димитров, заблуди Пламен Андреев и влетя в мрежата му.

18′

В 18-ата минута на двубоя Роналдо опита далечен изстрел към вратата, твърде неточен.

12′
Снимка 634315

10′

Спокойни първи минути в Коматево. Гостите от София имат леко териториално предимство, но положения пред двете врати липсват.

1′

22 Бисер Бонев

Левски гостува на новака Крумовград в мач от 9-я кръг на efbet Лига. Срещата в Пловдив е от 20:00 часа, главен съдия е Георги Давидов.

"Сините" имаха мач в четвъртък - срещу Пирин, който беше отложен по-рано.

Тимът на Николай Костов записа 5 победи и 2 загуби начело на тима, който заема трета позиция в класирането.

Румен Спецов: Левски погасява своите задължения

"Хубаво е, че го правят"

Новаците от Крумовград се настаниха комфортно в средата на таблицата. Домакините в днешната среща са балансирали перфектно 4 победи и 4 загуби.

В началото на сезона домакините взеха слалпа на Лудогорец и на миналогодишните сребърни медалисти от турнира за купата - ФК ЦСКА 1948.От своя страна "сините" демонстрират стабилна игра и със сигурност ще се хвърлят на всяка цена за трите точки.