Турнир: efbet Лига Стадион: "Витоша", с. Бистрица Зрители: 250
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

81′

Резервата Мартин Сораков бе близо до отбелязване на трети гол, но уцели гредата!

75′

"Белите" бяха съвсем близо окончателно да убият интригата в мача. Кристиян Стоянов намери Тони Тасев на чиста позиция, но ударът на последния премина над напречната греда.

73′

Славия извърши двойна смяна. Владимир Николов и Денислав Александров отстъпиха своите места на Мартин Сораков и Роберто Райчев.

73′
65′

ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! "Белите" удвоиха резултата чрез Тони Тасев. Ертан Томбак центрира отдясно в наказателното поле на "червените", където Тони Тасев изпревари защитник на домакините и отправи удар, който първоначално бе отразен от вратаря Петър Маринов, но при добавката крилото на "белите" не сбърка и реализира второ попадение.

59′

Валентин Илиев извърши двойна смяна в състава на домакините. Играта напуснаха Евгений Сердюк и Емил Ценов, а на техните места влязоха Валентин Йосков и Реян Даскалов.

59′
58′

"Белите" бяха много близо до удвояване на резултата. След отлично центриране на Тони Тасев оставеният непокрит Мартин Георгиев стреля с глава, топката премина в непосредствена близост до пазената от Петър Маринов врата.

52′

Жълт картон за Ертан Томбак.

45′

Втората част започва!

45′

Първата част на двубоя завърши!

43′

Виктор Генев получи жълт картон за нарушение срещу Бирсент Карагерен.

42′
Снимка 664480

Източник: startphoto.bg

ГОЛ за Славия! Денислав Александров извежда гостите напред в резултата! Венцислав Керчев центрира отляво, Александров бе оставен непокрит и с премерен удар откри резултата!

40′

Никола Илиев бе заменен от Раян Бидунга.

35′

ЧЕРВЕН КАРТОН! Защитникът на домакините Росен Божинов фаулира Владимир Николов, за което получи червен картон от рефера!

30′

Гостите организираха добра атака, която бе завършена от Иван Минчев, но изстрелът му от границата на наказателното поле мина на сантиметри встрани от вратата на Петър Маринов

29′

Удар от дистанция на Марио Топузов! Вратарят на Славия Светослав Вуцов спасява безпроблемно

21′

Вратарят на домакините Петър Маринов спаси удара от бялата точка на Тони Тасев и резултатът остава непроменен!

20′

ДУЗПА ЗА СЛАВИЯ! Владимир Николов бе спънат в наказателното поле на "червените" и главният съдия отсъди най-тежкото наказание във футбола!

6′

Никола Илиев нахлу в наказателното поле на Славия и падна за дузпа, но главният съдия Георги Иванов не уважи неговите претенции.

1′