Мастер (Бургас) отстъпи с 1:3 на втородивизионния Дунав Русе 2010 в поредната си контролна среща. Срещата беше равностойна през първото полувреме, когато и резултатът беше 1:1. За бургазлии откри резултата Васил Калоянов, който получи пас от Живко Хаджиев в 22-ата минута, излезе сам срещу русенския вратар и не сбърка.

Защитникът Стоян Георгиев изравни две минути по-късно с глава, засичайки центриране от корнер.

След почивката старши треньорът на Мастер Ангел Стойков пусна в игра резервите и русенци логично стигнаха до успеха. Кристиян Петков в 72-ата минута и Ивайло Лазаров десет по-късно донесоха успеха на гостите от Дунав Русе 2010. Следващата проверка на Мастер е в събота със Стралджа на стадиона в Българово.