Александър Везенков игра 6:35 минути в мача на неговия Олимпиакос, спечелен в Барселона с 69-60. Срещата беше от кръг №13 на баскетболната Евролига.

Резултати от срещите в НБА от вторник, 18 декември

Индиана Пейсърс падна от слабака Кливланд Кавалиърс

Завръщането на българина в каталунската столица се оказа победно. Той успя да вкара кош и да спечели три борби във времето, в което беше на площадката. Той беше приет радушно от бившите си съотборници.

Първото полувреме беше равностойно, а след почивката гърците отвориха разлика от около 10 точки и я запазиха до края на срещата.

Никола Милутинов вкара 18 точки и спечели 14 борби за Олимпиакос. Йоргос Приндезис хвърли в смут гръцкия лагер, напускайки игрището в третата част с болезнени гримаси, но после се върна в игра.

За каталунците най-резултатни бяха Виктор Клавер с 13 точки и Пиер Ориола с 10 точки.