Людмил Хаджисотиров отдаде на подценяване играта на своите възпитаници във Варна срещу Черно море. Лидерите в НБЛ все пак се стегнаха се стегнаха и спечелиха с 91-67 и имат 13 победи, 5 загуби и 31 точки. Със същия точков актив са още Балкан и Левски Лукой. Ето какво сподели младият наставник на "Рилецо":

Рилски спортист спечели редовния сезон в Балканската лига

Момчетата на Людмил Хаджисотиров победиха Блоктехника като гост

"В тази зала се играе трудно. Черно море Тича играе мотивирано и освободено. Имат талантливи млади играчи и въпреки че говорихме, не подходихме достатъчно сериозно.Това се отрази през първото полувреме. Вкараха ни 40 точки и заслужено водеха.

През третата и четвъртата част заиграхме по съвсем различен начин в защита и успяхме да лимитираме нападението им до 25 точки за цялото полувреме. Това ни даде шанс да вкараме повече лесни кошове на бърза атака. Използвахме и преимуществото си в подкошието.

Заиграхме по-отборно и смятам, че естествено се получи тази разлика. Поздравявам варненци за усилието и старанието," завърши Хаджисотиров.