Миналия кръг Найден Найденов позна резултатите на три от четирите мача в Суперлигата. Единствената среща, която му избяга, бе ЦСКА - Лукойл (3:1), където бившият капитан на националния отбор бе заложил за бургазлии. Ето и предвижданията на специалиста за третия кръг, дадени пред "7 дни спорт".

Пирин - ЦСКА 3:1
Въпреки победата си над Лукойл, ЦСКА едва ли ще успее да измъкне повече от гейм в Разлог. Пирин стартира много успешно шампионата и се превърна в един от главните претенденти за титлата. Отборът на Мирослав Живков е сработен, което му дава предимство.

Освен това всички знаят колко трудно се играе в Разлог. Според мен мачът ще започне равностойно до 1:1 гейма, след което Пирин няма да има проблем. И въпреки всичко не бива да се подценява ЦСКА, който е българският участник в Шампионската лига и има големи амбиции.

Лукойл - Марек 2:3
Очаквам невероятно интересна среща. Лукойл не може да си позволи да загуби за трети пореден път. Марек пък показа на какво е способен в първия кръг срещу ЦСКА, а след това изигра почти в тренировъчно темпо мача с Монтана. Прогнозата ми е, че дупничани пак ще бият, но много трудно, с 3:2. Лукойл все още не може да разчита на Красимир Стефанов и не е боеспособен.

Монтана - Славия 3:1
Мачът може да се определи като сблъсък на аутсайдерите. Славия е много млад отбор, а Монтана вече трябва да започне да побеждава. Очаквам да видя на полето играещия треньор Петър Узунов, който ще направи разликата между двата отбора.

Левски - Арда 3:1
Предвиждам безпроблемна победа за Левски. Арда поднесе сензацията в първия кръг, като победи Лукойл. След това обаче се сгромоляса срещу Пирин в Кърджали. Това стана, защото се бяха пренавили. Срещу Левски също няма да им стигнат силите. Още повече че мачът се играе в зала "Сиконко". Там Левски няма да си позволи загуба. В отбора има много млади момчета, които искат да се докажат. Това става точно в такъв тип мачове.