Наставникът на Царско село - Никола Спасов призна, че за неговия тим предстои едно много трудно гостуване на Ботев (Пд).
"С Ботев се играе трудно, особено в Коматево. Там всички свирят със страх и нещата се усложняват. Публиката е на метър два от пейките, неприятно е много, но какво да се прави".
"Това е положението, ще се борим. Надявам се да играем с нужната мотивация, на върха на своите възможности. Дано да вземем точки", каза специалистът.
Аlex
на 10.08.2019 в 14:50:53 #3Горски,теб и Гугъл Транслейт не може да те преведе.Безнадежден случай си ти.
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 10.08.2019 в 08:28:46 #2Сашке човека така вижда нещата както и много други домакински отбор сте средняци
Аlex
на 10.08.2019 в 05:58:46 #1Страх лозе пази