Изграждането на футболните терени в новостроящата се база на ДЮШ ЦСКА навлиза в завършителни етапи. Основното игрище ще бъде с естествено тревно покритие с размери 105/68 метра, като ще разполага с отопление, микс за кореновата система и ще отговаря на изискванията на ФИФА и УЕФА за провеждане на турнирни мачове.
Всички терени ще се ползват за високоефективна тренировъчна дейност, като се монтира и автоматизирана поливна система с мобилен почвен сензор за влага, информират от страницата "ЦСКА - това сме ние".
Довършителните дейности вклюват:
- серпентина за отопление;
- полагане на микса за кореновата система;
- оформяне на четири скатен наклон на 4%;
- фино изравняване на повърхностния слой;
- полагане на пръскачки TORO TS90' с тревна шапка;
- настройки на поливната система преди пускането ѝ в действие;
- готовност за засяване с тревни смески, отговарящи на изискванията за висококачествен футболен терен.
goso-conev
на 24.06.2026 в 08:30:23 #11Обиди има ама аргументи не..
133
на 24.06.2026 в 03:09:05 #10Госо, обратното на острото е тежко неграмотен имбецил.

14_k4v_88
на 24.06.2026 в 00:36:07 #9Госо, тъпоъгълник, къде се загуби брат ти Данчо94?

goso-conev
на 24.06.2026 в 00:34:02 #8Хубаво е че се прави - но традиционно ЦСКА не изгражда Юнуши като играчи защото не се им дава шанс - което е жалко.. ЦСКА има точно един юнуша играл над 700 минути (над 10 мача със продълженията).. Ако не бяхте пратили Чорбата под наем щеше да са точно 2.. Това ви е горе долу всяка година.. Да пръснеш милиони заради 2-ма според мен не си заслужава.. За Левски има за последна година цели 5 юнуша (от който Рупанов май няма да има 700 минути, но ще е близко) Към тях да прибавиш още двама Българи и стават 7.. Е 2 срещо 7.. за година.. Малко по добре от 0 на Лудогорец ама не е нещо със което може да се гордеете.. Иначе от новата ДЮШ първите играчи ще почнат да се появяват след около 5-7 години - някакъв проблясък след 3.. Просто ако си от 7 до 17 години тренирал на калпав терен една годинка на хубав няма да ти помогне, същото със рехабилитация, храна и други начала.. Главното е как тренираш межди 10-17 година - най-важните години - затова тези 7.. Малко кноу-хау от МШК Жилина..
14_k4v_88
на 24.06.2026 в 00:16:04 #7Госо ТъпотУ
goso-conev
на 24.06.2026 в 00:14:01 #6Умерен ЦСКА харчи във пъти повече от колкото са и проходите.. Ако се дръпне собственика и не намерите светкавично някой който да поеме при 600 000 евро заплати като на Питас 5 милиона евро на минус правите за половин година.. Да не говорим и за други пера не само заплатите.. Например осигуровки тъй нататък.. Сега разликата между приходи и разходи е по голяма от както фалира ЦСКА и когато Божков избяга във Дубай.. Това е проблема - от другата страна - Левски е сега горе долу на 0.. Може би сега малко е Наско надул балона със заплатите но това ще са само няколко стотици хилиади на сезон във минус - до умерен риск при нов собственик на път и шампионската лига където почваме да играем..
pripoland
на 23.06.2026 в 22:16:44 #5umeren-cska
на 23.06.2026 в 21:08:27 #4Чаках тая тема да се напълни с "мнения" на тема "оранжево", ама май "оранжевите теоретици" нещо издъхнаха. Защо ли? Нещо им се прекърши "оранжевото" като прочетоха, че адвокатът на Божков си предявил някакви претенции за дългове. ...Съжалявам, но няма сведения, че на ЦСКА се предявяват някакви претенции за дългове от порядъка на милиони евро. Но кой знае, може и такива да се появят...
umeren-cska
на 23.06.2026 в 20:00:12 #3Колкото и неприятно за всички цесекари беше "фалиментото" и "припознаването" сега, десет години по- късно, се проявява "обратната страна на медала". Няма дългове, името се върна, намериха се пари за строителство. ...Не зная дали има цесекари, които биха предпочели обратното...
umeren-cska
на 23.06.2026 в 19:38:42 #2...Едни "оглеждат нови терени", други са вече на "завършителен етап"...
oreshnik
на 23.06.2026 в 19:23:50 #1Браво браво браво на ръководството Браво