Защитникът на Реал (Мадрид) Пепе ще бъде извън игра в следващите 2 седмици, предава"Марка". Защитникът е получил разтежение по време на дербито с Барселона онзи ден и ще трябва да си почива около половин месец.
Португалецът си спечели много негативни коментари за играта си срещу каталунците. Моуриньо не остана доволен от представянето на своя сънародник, а наред с това Пепе настъпи нарочно по ръката падналия на терена Меси, което едва ли ще му спечели много фенове.
По всяка вероятност Пепе ще пропусне реванша с Барса за Купата, както и срещите в Атлетик (Б), Сарагоса и Хетафе в първенството.
Според пресата в Барселона обаче, Пепе няма да играе не заради контузията, а за да отшуми инцидента, в който беше замесен.
todoreste
на 20.01.2012 в 22:20:43 #6*Мадрид
todoreste
на 20.01.2012 в 22:19:51 #5Пепе опетни името на Реал Мадид. Да го продават...идиот. Аман от комплексари, които не могат да губят с достойнство.
Saso
на 20.01.2012 в 16:41:15 #4Челски... съдията ви е виновен колкото катеначото... Нема как да го върнеш, нема как и 94 да върнем!
fcb
на 20.01.2012 в 16:21:03 #3Затвор за него и Марсело! И Найджъл Де Йонг покрай тях! Вън всички дърводелци от футбола
BEST
на 20.01.2012 в 15:56:11 #2растежение на мозъка което води до изглаждане и на двете гънки който е имал
Saso
на 20.01.2012 в 14:52:43 #1Ментално е бегал...