Националният отбор на Сърбия подаде жалба срещу съдийството на рефера Феликс Брих в срещата на тима с Швейцария от Мондиал 2018.
Най-сериозните претенции на сърбите са за неотсъдената дузпа срещу Александър Митрович през второто полувреме.
"Всичко е ясно. Проведохме достатъчно разговори и официално подадохме жалба срещу съдийството. Не очакваме някакви сериозни решения, но имаме още един мач и няма лесно да се откажем от възможността да играем на осминафиналите", каза вицепрезидентът на Сръбския футболен съюз Саво Милошевич.