Играчите на Локомотив (Пловдив) почти са стигнали до бой в съблекалнята на полувремето на мача с Лудогорец (1:1) в събота, информира „Меридиан Мач". Напрежението явно е подействало, тъй като през втората част „смърфовете" бяха много близо до победа срещу шампионите.

В основата на екшъна е бил звездата на тима Мартин Камбуров, който скочил на вратаря Йордан Господинов заради гола на Върджил Мисиджан от фаул. Само бързата намеса на останалите играчи е предотвратила физическа саморазправа. Капитанът Александър Тунчев също е отправил критики към Господинов.

Мартин Камбуров наскоро пак атакува Йордан Господинов заради слаби прояви. Преди няколко седмици нападателят е налетял на вратаря заради головете на „Ботев" (Пловдив) в градското дерби.