Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. София Зрители:
90+9′

КРАЙ НА МАЧА!

90+7′

ГООООООООЛЛЛ!! Мустафа Сангаре с още един гол за Левски! Той преодоля двама защитници и с много силен удар с десния крак от границата на наказателното поле не остави никакви шансове на Любенов.

90+1′

ГОООООООООЛЛЛЛ! 1:5!! Карлос Охене също се разписва! Диого Тейшейра допусна груба грешка, от която се възползва Карлос Охене. Футболистът на "сините" напредна и с прецизно изпълнение вкара пети гол за Левски.

85′

Няколко секунди след това Алекс Колев можеше да вкара второто си попадение в двубоя, но кълбото премина покрай вратата.

84′

Левски организира добра атака и Мустафа Сангаре успя да намери Асен Митков, който отправи изстрел, но Любенов отрази.

70′

За съжаление, темпото на игра спадна много и докъм 70-ата минута атаките от страна и на двата отбора не бяха толкова интензивни и сякаш изглежда, че двубоят просто се доиграва, имайки предвид доста сериозната голова разлика.

62′

Кристиан Димитров получи жълт картон.

45′

Начало на втората част!

45+5′

Край на първото полувреме!

45+3′

ГООООООООООООООЛЛЛ! 1:4!! Още едно попадение на Джавад Ел Джемили! След добра атака на "сините" Алекс Колев намери Ел Джемили, който не се поколеба да отправи нов изстрел и да се разпише още веднъж в двубоя.

45+1′

ГООООООООООЛЛЛЛЛ!! Джавад Ел Джемили направи резултата 1:3 за Левски! Карлос Охене изпълни пряк свободен удар, а Ел Джемили напредна с топката и шутира. "Кълбото" обаче се заби в страничната греда. Последва добавка на Ел Джемили, който този път се разписа във вратата на софийските "железничари".

34′

Цунами получи първия жълт картон в мача.

21′

ГОООООООООООЛЛЛЛЛ! Алдаир извежда Левски напред! Алдаир направи изключителен рейд и се отчете с прекрасен дрибъл, като отстрани няколко противникови играчи по пътя си. Малко след това застана точно пред Любенов и се разписа в ъгъла.

12′

ГОООООООООООЛЛЛЛ! Алекс Колев бързо възстановява равенството! "Сините" реагираха като ужилени и построиха добра атака, при която Майкон подаде на Колев, който от много трудна позиция стреля с глава, а кълбото се озова директно във вратата на Любенов.

5′

ГООООООООООООООЛЛЛЛ! Анте Ааралица открива за софийските "железничари"! Домакините организираха чудесна атака, в която Аралица получи топката след центриране от десния фланг. Той овладя прекрасно топката и не се поколеба да я запрати директно във вратата на Маркович.

1′