Националният отбор на ЦАР, в чийто състав са футболистите на ЦСКА  Амос Юга и Годуин Коялипу от победи с 3:1 Лесото в първия си мач от квалификациите за Купата на африканските нации. За домакините в срещата взе и едно от летните попълнения на Пирин - Карл Намнганда, който даде асистенция за един от головете. Нападателят на ЦСКА Коялипу се отчете с попадение и затвърди успеха на своите.

Другите два гола за ЦАР реализира нападателят Луис . Първото му попадение стана факт още преди да са изминали 60 секунди игра. В 24-ата минута партньорът на Коялипу в атака отбеляза още един гол за 2:0.

Току преди почивката доскорошният капитан на ЦСКА Амос Юга бе заменен принудително. Опитният Юга игра като централен защитник в двубоя.

След почивката двата тима си размениха по един гол попадение. Себа Мотебанг намали на 2:1 в 56-ата минута, а шест по-късно дойде  Коялипу оформи крайното 3:1. Осем минути той бе заменен.

Официално: ЦСКА представи Коялипу