Турнир: Контролни мачове - България Стадион: Градски стадион в Правец Зрители:

Левски е по-активният отбор в края на мача.

78′
Снимка 672934

Източник: startphoto.bg

68′

Чандъров! Влезлите в игра през втората част Патрик-Габриел Галчев и Асен Чандъров сътвориха страхотна комбинация, която завърши с ялов изстрел на атакуващия полузащитник.

62′

Възможност за Черно море! Футболистите на Илиан Илиев намериха начин да се възползват от пролука в защитния вал на "сините". Нападателят Исмаил Иса осъществи пробив отдясно, след което насочи топката в десния ъгъл на вратата, ала стражът Матей Маркович се отличи с качествена намеса.

60′
Снимка 672936

50′

Шанс за Левски! Играчите в синьо стартираха по-уверено второто полувреме, а Ван дер Каап можеше да се разпише с глава, когато получи центриране от Асен Митков, ала отиграването му изпрати топката покрай вратата.

46′

Дългоочакваният момент за "Синя" България настъпи! Новопривлеченият вратар Матей Маркович записва дебют за отбора, тъй като замени Пламен Андреев.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЛУВРЕМЕ!

38′

Равностойни са последните минути на приятелската среща.

32′
Снимка 672928

22′

Евертон Бала! Възпитаниците на Станислав Генчев се стремят да атакуват предимно през фланговете, което създава проблеми на варненската отбрана. Защитниците на "моряците" изпуснаха от поглед откъсващия се Евертон Бала, чийто удар предизвика реакция от страна на Пламен Илиев.

16′

Пламен Андреев с важно спасяване! "Моряците" пропиляха oтличен шанс да поведат в мача, след като Дуду бе изведен на стрелкова позиция. Бразилецът разполагаше с достатъчно време да си нагласи топката и да нанесе изстрел, париран от вратаря Пламен Андреев.

Снимка 672925

12′

Пропуск! "Сините" организираха няколко добри атаки, които завършиха с неточни изпълнения, но най-чистото положение се откри пред левия краен бранител Майкон, който от границата на наказателното поле стреля силно, но топката профуча близо до десния страничен стълб.

5′

Първата по-опасна възможност в мача пропусна съставът на Черно море. Крилото Андреас Калкан преодоля двама съперници, за да отправи застрашителен удар, преминал встрани от вратата на Пламен Андреев.

1′

99. Иван Андонов

Левски се изправя срещу Черно море в контролен мач от лятната подготовка на двата състава. Срещата ще се играе днес, от 18:00 часа, на Градския стадион в Правец.

За "сините" това ще бъде трета проверка, като досега бяха победени Спартак (Плевен) с 2:0 и Септември (София) с 5:0. Наставникът Станислав Генчев вероятно пак няма да използва Асен Митков, който вчера поднови тренировки с основната група.

Очаква се през следващите часове да бъде обявен и трансферът на Рикардиньо във Виктория (Пилзен).

За Черно море това също ще е трети спаринг от лятната подготовка. Варненци победиха с 1:0 Фарул (Констанца), а във втория мач отстъпиха с 2:5 пред Ботев (Пловдив).

Първоначалната уговорка между двата клуба бе срещата да се играе в четири полувремена по 30 минути. Впоследствие решението бе променено и мачът ще е от две полувремена по 45 минути.